Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit értetek az alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit értetek az alatt hogy egy lánynak a "tetszik a kisugárzása"?

Figyelt kérdés
És mitől lesz jobb/rosszabb valakinek e kisugárzása? (nemet,kort is légyszi). 14/L

2015. aug. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mosolygós, vidám, szeret hülyéskedni ilyenek

17/F

2015. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mimdig a hozzáállását,viselkedését,stílusát értem ez alatt tehát ha mondjuk ránézék és nagyon szimpatikus lesz miatta (vagy unszimpatikus) 15/F
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ha valaki mosolygos és boldog úgy szép a kisugárzása,de gondolj abba bele ha magábazuhant,letört annak nincs kisugárzása,és taszítja az embereket
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2015. aug. 19. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
a másik véglet és én inkább komoly választ adnék azt jelenti h mást nemtud vagy nem akar dicsérni rajtad viszont valamivel bókolni akar mert szivesen megdugna
2015. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahha. Köszi. Ment a zöld mindenkinek 😄
2015. aug. 19. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy tetszenek a nagy mellei
2015. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!