Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy próbáljak megismerkedni...

Hogy próbáljak megismerkedni a főnökömmel? Nem szeretnék egyértelműen kezdeményezni, de nagyon szívesen megismerném, mert tetszik a kisugárzása.13 év van köztünk. Ő 35 én 22

Figyelt kérdés

Mielőtt lehurrogna bárki is nem fizetés emelést szeretnék, sem pedig kapcsolatot( persze ha az lenne belőle nem bánnám). Még csak szeretném megismerni, hiszen nem is ismerem hogy milyen ember, egyszerűen csak tetszik.

Akik voltak már hasonló helyzetben írják már le a szorijukat :)


2014. okt. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértelek,sztem probáld meghódítami
2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor mit akarsz tőle?


Egy barátomnak volt ilyen élménye, tetszett neki a főnök, összejöttek, az irodában csinálták, a főnök depressziós lett és a feleség+szerető vonallal, a szar párkapcsolattal és a főnökként lehúzott céggel egyszerre tette tönkre a barátomat.


Nem.Jó.Ötlet.


22 vagy, fiatal, dögös nő, fogj egy másik főnököt!

2014. okt. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először csak megismerni szeretném, hiszen mint ember nem ismerem.

Csak a kisugárzása tetszik.

Nem irodába dolgozok. Ez gyári meló, ő csak a csoport vezetőm. Túl komoly bajom nem lehet belőle.


De természetesen ha a személyisége is megfogna akkor persze hogy többet szeretnék tőle.

2014. okt. 18. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem ajánlom, szerintem lehet belőle bajod így is, ha más nem, akkor az, hogy a vége nem jól jön ki és együtt kell dolgozni valakivel, akivel gebasz van.


És miután nem azt írtad, hogy "érdekel a személyisége", hanem azt , hogy tetszik és lehet, hogy többet is akarsz majd tőle, elég egyértelmű, hogy a te részedről hogy fog ez hosszú távon kijönni. Az ő részéről meg... nyilván attól függ, milyen ember, de hacsak nincs stabil párkapcsolata és kőkemény jelleme, akkor ki fogja használni, hogy egy 22 éves lányzónak bejön.

2014. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!