Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről beszéljek vele? Tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele? Tetszem neki? Bővebb lent

Figyelt kérdés

Az van,hogy van egy fiú akit nagyon nagyon szeretek.Őezt tudja. is.Minden heten kétszer talakozunk mert ugyan olyan hangszeren játszunk.Minden nap írunk. Valamelyik nap kicsot össze balheztunk.Es arra azt irta,hogy ALUDJ EGYET RÁ :*TESSÉK MÉG JÓ EJT PUSZIT IS KAPSZ :*De beszélni nem nagyon szoktam vele.Tegnap ugyanis azt írta,hogy iINKÁBB NE CSAK ÍRJUK HANEM BESZÉLJÜNK IS MERT HOGY AZ JOBB.kÉn ennek.nagyon megorultem.De miről beszeljek vele,hogy ne legyen ciki?Es tetszem neki?Előre is köszönöm a válaszokat.Ő tizenhat éves.


13/L



2015. aug. 20. 10:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Es elfelejtettem. mondani hogy tegnap volt a szuletes napom es kaptam tole egy csokit.
2015. aug. 20. 10:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges neked beszéd témákon gondolkozni szertim mivel a srác idősebb lesz neki bőven témája de ha mégse akkor bármi ami az eszedbe jut mesélj neki valamilyen élményt tuti visszafog rá kérdezni vagy ő is mesél valamit menni fog az szerintem jönni fog a téma csak ne görcsölj rá mert akkor nehezebb lesz feloldódnod ha folyamatosan a kínos csenden izgulsz és el fogja venni a figyelmed... Hajrá ;)
2015. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!