Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Ha tetszek, miért nem mer lépni? Én 15 éves vagyok, ő pedig novemberben lesz 20.

Figyelt kérdés
Falazás folyik nálunk.A kőműves segítségül hívta az unokatestvérét.Tegnap voltak 3.napja itt,de az unokatestvér állandóan csesztet,kötekszik,dobál anyaggal,be-beszólogat,bámul,mosolyog,hülyéskedik,Topjoyos kupakokat ad,hülye neveket ad"úrinő",ő ment haza a biciklimmel.3nap 19darab képet csináltam róla és csak mondta hkgy töröljem ki,de nagyon jól tudja hogy nem fogom törölni.A barátnőim és anyum szerint bejövök neki,csak nem mer lépni.Tett egy ilyen kijelentést miszerint"sok a korkülönbség"(4,5év)Pár dologra lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban.
2015. aug. 19. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még. Ha nem gyerek lennél akkor nem irnád ki a kérdést.
2015. aug. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tanya válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. 15 éves vagy, nyugodj le és maradj csendben
2015. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Anyaggal dobál", de téged meg túl fiatalnak tart... amikor ő is elég gyerekes ilyen viselkedéssel.
2015. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nyilván azért mert te még csak 16 vagy.
2015. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!