Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, hogy lehet hogy 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy lehet hogy 2 napja azt éreztem szerelmes vagyok, most meg mintha eltűnt volna a vonzalom? Mit tegyek hogy ugyanazt érezzem mint 2 napja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, párszor találkoztunk és úgy éreztem vonzódom hozzá. Eddig csak barátilag találkoztunk, majd 2 napja egyszer csak megölelt, és olyan jó volt úgy éreztem szerelmes vagyok belé. Utána egész délutàn kézenfogva sétáltunk, de egyszercsak mintha egy csapásra eltűnt volna belőlem az eddigi vonzalom. Este viszont még vagy 1 órán àt ölelgettük egymást és újra úgy éreztem szerelmes vagyok belé. Tegnap mikor reggel találkoztunk ugyanígy éreztem, de pár óra után megint egyszercsak eltűnt a vonzódás. Talàlmkztunk tegnap délután meg ma is, de hiába öleljük meg egymást, nem érzem azt mint előtte..egyszerűen nem értem, hogy lehet hogy úgy érzem szerelmes vagyok de a a találkozás közepén egyszercsak eltűnik ez az érzés? Fogom még ugyanazt érezni mint először? Valaki segítsen és bocs hogy hosszú lett :)
2015. aug. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre sem volt szerelem, csak pillanatnyi fellángolás. Majd kialakul a szerelem is, ha minden jól megy. Sok sikert!
2015. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt már ilyen csak én úgy éreztem minthogyha amiatt lettem volna szerelmes belé mert megölelt de igazábol szerintem csak vágytam rá és megtörtént persze nem azzal az emberrel akitől vártam volna de járni kezdtünk de utána nekem is semmi mintha meg sem történt volna nem értettem a helyzeted de elfelejtettem utána a kapcsolatot és megmondtam neki hogy maradjunk barátok ez a te esetedben nem tudom mennyire jó mert te most jártok akkor vagy nem? Ha jártok akkor mond neki, hogy szerinted csak jól esett neked és te neked nem volt igazi szerelem ha nem akkor ha megölel mond neki azt hogy te vagy az eggyik legjobb barátom magyarul ez egy kicsi célzás arra hogy te barátilag gondolsz rá! Én is hosszút írtam úgyhogy bocsi :)

2015. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A vonzódás és a szerelm nem ugyanaz :) A szerelem nem múlik el ilyen hamar. Csak vonzódtál hozzá, ez teljesen normális.
2015. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, ugyan ez volt az első pasimmal (még mindig nincs második) amikor mondott valami aranyosat akkor azt hittem h szerelmet érzek, pedig csak annyi volt hogy jól esett hogy mond nekem valami szépet, és utánna dobtam, még hiányzott egy darabig, de ez normális volt.Szerintem veled is ugyan ez van hogy aranyos gesztusnak találod hogy megölel, de nem tudod hogy szerelmet érzel vagy csak máshogyan örülsz annak hogy valaki megölel.
2015. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!