Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél írására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél írására szántam el magam. Férfiak, szerintetek milyen egy jó szerelmes levél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy legyen lényegre törő vagy terjengősebb, lehet-e rátok hatni érzelmesebb szöveggel vagy inkább hanyagoljam és kevésbé meghatót írjak stb. Vessem papírra és úgy adjam oda vagy elég e-mailben? Ha kaptatok már ilyet, mi tetszett benne a legjobban?

Tudom, hülye kérdések, de még nem írtam ilyet. Ami késik, nem múlik. :)

19L



2015. jún. 1. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd ha nekem is ír egy lány egy szerelmeslevelet, akkor majd segítek...
2015. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
passz én nem tudnám hova rakni de miért nem mondod el neki személyesen?
2015. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Papírra ;)

Néha írott szavaknak nagyobb ereje van, mint kimondva. Én így érzem..

2015. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Majd neked is fog valaki, ne félj! :) Én sem kaptam még.


#2 Mert meg szeretném lepni. Kapcsolatban vagyok, tehát nem most fogom bevallani, hogy szerelmes vagyok az illetőbe, hanem csak kedveskedni akarok.

2015. jún. 1. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nyilván nagyban függ a címzettől is- sőt, gyakorlatilag csak tőle. Annyi biztos, hogy a kézzel írott az személyesebb, és komolyabb szándékot feltételez. A hossza és a kifejezésmód... előbbi nyilván attól függ, mit és mennyi mindent szeretnél elmondani, utóbbi pedig, mint említettem volt, a címzett személyiségétől, stílusától. Én egyébként személy szerint nem preferálom ezeket, mert számomra az írott üzenetek személytelenek- ízlések és pofonok :) Sok sikert!

19/f

2015. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hosszabbat írj, és kézzel, papírra! :)
2015. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor értem :) hajrá ritka az ilyen csaj
2015. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Jó éjszakát nektek. Jobban mondva annak, aki ilyen "korán" megy el aludni. :)

2015. jún. 1. 23:21
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem papírra :) nagyon édi :D
2015. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Papírra, és a végén fújd be a kedvenc parfümöddel! Ha kérhetem :D

Nyugodtan lehet hosszabb, imádom, fétisem, amikor egy nő kerek, összetett mondatokban képes kifejezni az érzéseit, gondolatait. Jöhetne az ömlengés, sosem elég belőle. :P

2015. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!