Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Miért nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de sajnos van barátja:/ Sokat beszelgetunk facen meg skypen de élőben is találkoztunk már :D Megbízik bennem szerintem mert elmondta h elkezdett tönkremenni a kapcsolata de ezt nem részletezem ha nem baj :D Szóval én szeretném ha szétmennének mert tetszik de közben mégsem mert tudom hogy az fájalmat okoz neki és nem akarom hogy ne legyen boldog :/ Miért van ez ? Szerelmes lennék vagy mi??:/ Köszi a válaszokat! :D

2015. aug. 22. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet,de szerintem egyszerűen normális vagy :) 15/F
2015. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem, várd meg amíg szétmennek, és közben burkoltan kezd el mondani neki h ez a srác nem hozzávaló meg ilyenek, aztán csapj le a csajszira! ;)

Majd mondd el mi lett a vége

2015. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne halgass az elottem levore... attol hogy szereted ne mondogassd neki hogy nem hozza valo az a fiu .. ha szakitani akarnak akkor fognak is te ne avatkozz bele.
2015. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!