Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem merek, es nem nem is tudom hogyan kezdeményezzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismered? Beszelgettetek egyaltalan mar?
2015. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Felejtsd el.
2015. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél már tökös és hívd el valahova randizni NEM VESZTESSZ SEMMIT MAX NEMET MOND!
2015. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vesztesz*
2015. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp jó pont lenne ha odamennél hozzá csak úgy lazán(a lányok megérzik ha félsz,és akkor buktad a kiszemelted),és beszélgess vele.. ismerkedés alapok,ha az segít ne úgy gondolj rá mint egy lány akit megakarsz dönteni,hanem mintha egy idegennel próbálnál barátkozni..olyat biztos csináltál már,és ez semmivel nem különb. Ne görcsölj,az a lényeg,max mi történhet? Elhajt,szomorkodsz egy kicsit aztán mész tovább,de mondom kezeld úgy mintha haverkodni próbálnál,és akkor nagy pofára esés nem lesz..ha meg már ismeritek egymás vmilyen szinten,akkor sokkal könnyebb a dolog..közös téma,tölts vele minél több időt kettesben lehetőleg,de azért ne nyomulj..keresd a társaságát,és akkor jó ha idő után ő is keresni kezdi a tiédet..mert ez akár hosszabb folyamat is lehet,ha eddig bem érzett irántad semmit, azután sem fog hogy félrehívod ès szerelmet vallasz neki(nettó szánalmasnak tart majd,de lehet rosszabb is). Ilyenkor nem szabad siettetni a dolgokat.. remélem tudtam segíteni,tényleg nem nehéz a csajozás :)
2015. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy tanácsot még fogadj meg tőlem. Minél korábban odamész hozzá, bepróbálkozol annál jobb. Ha sok időt vársz, nézegeted a fotóit vagy akármi csak jobban belezúgsz és annál jobban fog fájni ha elutasít. Lépni kell haver, ha most elküld 2 hónap múlva is el fog és sokkal könnyebb lesz most feldolgozni mint később. (Kivéve ha 2 hónap alatt nem esel át valami extrém változáson)
2015. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!