Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Ez jelenthet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ez jelenthet valamit? Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem az egyik legjobb fiú barátomat.Általánosban egy suliba jártunk így minden nap találkoztunk és sok időt töltöttünk együtt.(annyira jóban voltunk hogy a fél suli azt hitte járunk) Más középiskolába mentünk így ritkában találkozunk de sokat beszélünk fb on és ha sikerül összehoznunk egy találkát ott folytatjuk ahol legutóbb befejeztük. nemrég találkoztam vele és többen voltunk a társaságban akikkel rég találkozott mégis szinte végig kicsit arrébb ültünk a többiektől a vállára hajtottam a fejem ő pedig nekidöntötte a fejét az enyémnek és így beszélgettünk,hülyültünk órákon át.persze a többiek témájához is néha hozzáfűztünk valamit.és azt vettem észre hogy ha többen beszélgetünk és mondok valamit 100%osan odafigyel és a közelemben áll.

2015. aug. 23. 00:45
 1/3 anonim válasza:
Ennyiből azért nem lehet megállapítani :D Hány évesek vagytok?
2015. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, hogy jól érzitek magatokat egymással. Ez már fontos tényező, biztos kedvel téged. Lassan, fokozatosan lépj, adj alkalmat több ilyen beszélgetésre. Ha kedvel, kezdeményez. :)
2015. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom. 16 évesek vagyunk :)
2015. aug. 23. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!