Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon ciki lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Meg a nyari szunet legelejen azaz a leg elso heten megismertem egy lanyt es elhivtam randira.

Na azota majdnem mindennap eggyutt vagyun(nagyon osszemelegedtunk es szeretjuk is egymast)

Most az a baj hogy ez mind kulfoldon tortenik es ugye suli miatt vissza kell terjek a hazamba.

Es attol felek hogy amikor bucsuzunk konnyezni fogok a szomorusagtol hogy sokaig nem lathatom(a legkozelebbi talalkak majd csak telen lesznek)

Azt megemlitem hogy egyaltalan nem vagyok ilyen erzekeny tipus de ha arra gondolok hogy elmegyek es nem latom mar konnyezek :'(


Ez szerintem nagyon ego.


Szerintetek is?



2015. aug. 25. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Apropo


18/f

2015. aug. 25. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem. :D
2015. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki hanem CUKI. Nekem tetszene ha a srac miattam konnyezne!
2015. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja akkor jolvan :)

Koszonom a valaszokat

:)

2015. aug. 25. 12:50
 6/6 anonim válasza:

Miért lenne?:)

Az jó, ha ki tudjuk fejezni az érzelmeinket.

Egyébként szerintem a lányok 90%-a bármit megtennének, hogy ilyen barátjuk legyen:))

2015. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!