Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, valaki akar ilyet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valaki akar ilyet? Ciki ha egy fiú ilyeneken/így gondolkodik?

Figyelt kérdés
14-15 éves lányok valaki akar szerelmes lenni úgy igazám vagy volt már úgy szerelmes, ahogy a filmekben? Valaki akarna valami komolyabbat, alár erről az oldalról megismert fiúval is? Ciki ha egy fiú ilyenen/így gondolkodik?

2015. aug. 16. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerelmes a szerelem gondolatába.
2015. aug. 16. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem akarni kell,az jön magától.De nem egyáltalán nem ciki.
2015. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges

Èn is ezen gondolkoztam 2 hónapig

2015. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? A sok idióta(15 év körüli) fiúk csak a gyors szexre gondolnak/vagy csak megjátszák magukat a csajnak,tisztelet a rajtam kívűli kívételeknek. Te komolyabb vagy,talán érettebb is :) 15/F
2015. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok becsülendők. Nekem is vannak ilyen heteim, amikor nincs más vágyam, mint szeretni és szeretettnek lenni.
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó fiú vagy vagy lány? :D
2015. aug. 17. 09:34
 7/7 anonim válasza:
Ahogy a filmekben, komolyabban? Nyugi, egyáltalán nem ciki, hogy így gondolkodsz. Legalább nem vagy egy tömegsrác, aki mindig csak a fark@ra gondol. :)
2016. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!