Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, veletek szokott olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek szokott olyan lenni, hogy epekedtek egy fiúért, de ha esélyetek lenne megkaptni, megijedtek és kiléptek?

Figyelt kérdés
16 évesen még egy kicsit félek a kapcsolatoktól,nem érzem magam elég érettnek hozzá,de most tetszik egy fiú nagyon.

2015. aug. 27. 16:26
 1/3 másodikKira válasza:
Ha tetszik, ne szalaszd el. Ha elszalasztod, nem ragaszkodsz igazán hozzá. Nem, én ha akarok egy srácot, el nem tudnám képzelni nélküle a dolgokat. Az pedig hogy éretlen... Relatív. Jó, hogy te azt látod, és ha úgy érzed, persze, hagy menni, de lehet, hogy csak félsz. A helyedben megbarátkoznék a gondolattal, hogy járjatok.
2015. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,félek is,meg mivel osztálytársam,ezért kellemetlen lenne a dolog.

Csak nem tudnék mit kezdeni azzal,hogy járunk,mert akkor a barátaim és közte kellene választani,és most még nem érzem késznek magamat egy kapcsolathoz..na szval érted :D

2015. aug. 27. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jártam osztálytarssal, nagyon rossz ötlet volt mert ez volt 2 éve és kb még mindig vissza akar hódítani ami osztály szinten is elég kellemetlen
2015. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!