Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megijedtek egy "túl...

Lányok, megijedtek egy "túl jó" pasitól, ha sok rossz tapasztalatotok volt?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nem tudom, hogy állok a lánnyal... azt tudni kell róla, hogy idáig csak kihasználták (1 hónap, dobták másik lány miatt stb).

Lassan adagolom magam. Ha szépet mondtam, akkor legelőször nem hitte el. Aztán ledermedt, megijedt. Látszik, hogy igy mint én, még senki nem közeledett hozzá.

De nem látom, hogy viszonozná. Lehet, hogy az önbizalmát lerombolták, és nemis hiszi el, hogy vannak más pasik. Lehet, hogy megijed, és ezért elmenekül (tudjátok, ha jönne valaki, hogy napi 20000 ft fizetés, ti se hinnétek el elsőre)


Tehát, volt már olyan, hogy "túl jó" volt a pasi? Mit csináltatok ilyenkor?


2014. szept. 27. 23:19
 1/3 anonim válasza:

Volt. De csak az első 4-5 alkalomig lehet azt hinni szerintem, hogy valaki túl jó pasi, a többi találkozón ugyanúgy előjönnek a jó pasik heppjei is.

Vagy egyszerűen csak rögzítem magamban, hogy túl jó hozzám, és valami idióta szöveggel lekoptatom, mert úgy érzem, hogy nem leszek elég neki. (Ez a lehető legnagyobb hülyeség, mégis sokan ezt csináljuk.)

Egy lánynak nagyon nehéz felállni a csalódásokból, még ha nem is mutatja ki. (persze a fiúknak sem könnyű.)


Igazad van, csak szépen, lassan adagold be magadat, és mutasd meg neki, hogy tényleg érdekel téged a személyisége is.Lehet, hogy először nem viszonozza látszólag, mert még nem volt ilyen helyzetben. Ha továbbra sem, akkor hagyni kell. És ne próbálj meg az ilyen lányok felett "apáskodni" mert az nem nagyon jön be nekik.

De azért sok szerencsét! :)

2014. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átérzem a lány helyzetét. Csalódások után tényleg nehéz elhinni, hogy jöhet olyan aki tényleg szeretne.
2014. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hogyha valakinek kiállhatatlan a természete, és azért nem kell mint partner, az OK.


Ha azért nem kell egy pasi, mert erőltetett egy randit, de ott nem vallja be: második legrosszabb emiatt nem elfogadni


végig sem hallgatni, nem megismerni, felületesen elitélni egy képről: nagyon rossz dolog


De a legrosszabb, ha túl jónak tartjátok, és emiatt nem kell.

2014. szept. 28. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!