Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a lehető legjobba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lehető legjobban megismerni a szeretett személyt anélkül, hogy együtt élnénk? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve járok egy fiúval (előtte már 7 hónapig napi szinten beszéltünk, gyakran találkozgattunk) , minden a legcsodásabb. Nem is gondoltam volna, hogy léteznek még ennyire rendes és szeretetre méltó fiúk a korosztályomban. Mindig is arról álmodtam, hogy az első szerelmemmel fogok megöregedni. Úgy érzem, vele ez megvalósulhat. Viszont.. anyukám legtöbbször elbizonytalanít,azt mondja, hogy amikor apukámmal összejöttek, akkor szintén minden szép és jó volt, most viszont 20 év házasság után a hátuk közepére kívánják egymást(és akkor finoman fogalmaztam). És, hogy ne éljek rózsaszín ködben, járjak nyitott szemmel, meg, hogy együtt lakva ismerhetjük meg a másikat. Nos.. mivel mi nagyon fiatalok vagyunk s az együtt élés még jó néhány évig nem kivitelezhető, olyan ötleteket kérnék, amik segítségével esetleg felnyílhat a szemem, hogy mégsem ő a nekem való és csak azért látom tökéletesnek a kapcsolatunkat, mert annyira elvakít a szerelem.

2015. aug. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon bevált a közös nyaralás!:)

Vagy csak töltsetek együtt néhány napot, az segít, majd ismételjétek meg!

Sokszor pár nap csodát tesz!

2015. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatjátok hogy pár hétre átjön hozzátok meg fordítva... és ha esetleg 2 hétre is az sem baj... csak előtte kérdezd meg anyudat! :D És mond el hogy csak meg akarod ismerni ahogy mondta. Akkor talán megismered jobban! :D Sok-sok sikert kívánok! :D
2015. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, nekem valahogy eszembe sem jutott. Köszönöm :) !!
2015. aug. 27. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Öhm oké.

Szerintem először ne a fiút próbáld megismerni, hanem magadat. Tudd meg mik az igényeid, mennyi szabadságra van szükséged, mennyi teret vársz el és hagysz meg a másiknak.

Csak ez után jön ő.

2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!