Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Phare kérdése:

LÁNYOK! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba 8 hónapja a 0 kezdtem most meg szerintem a csúcson vagyok sajnos későn kérdeztem meg hogy lenne e valami így asija van.De minden nap ír és beszélünk és kiakad ha nem beszélünk.Sokszor mondtam hogy elakarom felejteni de nem engedi.engedi. Ő azt mondja szeret imád mint barátot de én tudom hogy többet érez nem bírja magának bevallani ? Táborba voltunk már akkor is pasija volt és én a karommal a vállánál átkaroltam ő meg a derekamat fogta. állandóan a lábait az ölembe rakta és nem volt olyan nap a táborba hogy nem lehettem nélküle mert folyton velem volt.a nagy kérdés az 8 hónap után várjak e még rá vagy mi csináljak lányok segítsetek
2015. aug. 27. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem azt ha nem célozgatnak hanem egyből kimondják ez bátorságra vall. Szóval szerintem mond el neki ugyanezt néhány részt azért hagyj ki és megkapod a választ. Mi lányok nem tudhatjuk hogy érez most az a lány akibe szerelmes vagy.Kérdezd meg és sok szerencsét kivánok neked!;)
2015. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rég elmondtam neki :) szemtől szembe igent és nemet se mondott szerintem nem tudom dönteni vagy fél valamitől az meg ráad egy lapáttal hogy van barátja de egyszerűen ha azt mondom hogy elakarom felejteni max 2 nap hív és ír nem tudom már mi csináljak .
2015. aug. 27. 20:46
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd, ha azt mondta, hogy barátot akar, akkor úgy is gondolja.
2015. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!