Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk lányok, szerintetek mit...

Fiúk lányok, szerintetek mit kéne tennem? Elengedjem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel tavaly ősz óta ismerjük egymást. Azonnal egy hullámhosszra kerültünk, hamar kiderült, hogy szinte mindenben egyezünk, hasonló a véleményünk a világról, ilyenek. A fiú ráadásul elég jól néz ki, én pedig azon kaptam magam, hogy mostanra beleszerettem.. mindig ő van a fejemben, összeszorul a gyomrom, ha látom, hogy ő ír, és napról napra nehezebb tenni a lazát, mintha nem lenne köztünk más, csak a kezdeti barátság. Amúgy ő minden képemet lájkolja, megnevettet, tanácsokat ad és ki is kérte jópárszor az enyémet, és azt is mondta, hogy csinos vagyok - nem tudom, ezek számítanak-e valamit, remélem, hogy igen. De elhatároztam, hogy ma véget vetek ennek az egész cihelődésnek, mert nagyon belefáradok a kétkedésbe és tudatlanságba. Azon gondolkodom, mit tegyek: elengedjem, eltaszítsam valami indokkal, és akkor nem kell rajta kattognom meg az érzelmeimnek is vége szakad idővel, vagy írjam meg neki kerek perec? Arra gondoltam, még ma véghez viszem valamelyiket, bár az elengedés lehet, hogy könnyebb lenne.

17/l



2015. máj. 3. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a rosszabb? Ha megpróbálod és max nemet mond és fáj vagy élni bizonytalanságban, ha nem kérdezed meg és mondjuk igent mond? mondd el neki az érzéseidet.
2015. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg mered tenni,akkor tedd meg! Hidd el,hogy jobb lesz és legalább tudni fogod,hogy mi a helyzet. Én is hasonló helyzetben vagyok,de én túl nyuszi vagyok lépni valamit. Majd írj,hogy mi volt. 17/L
2015. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma elmondom neki, úgy döntöttem. Nincs mit veszítenem, és utánaolvastam, sokan megtettek ugyanilyen lépéseket.
2015. máj. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!