Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk (14-18 évesek)! Általános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (14-18 évesek)! Általánosságban nektek miért a bulizós, káromkodós, bunkó lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Minden fiú, akit ismerek, és ebbe a korosztályba tartozik, leginkább a miniszoknyás, bunkó, nagyképű, bulimániás r*ba*cokat kedvelik. Miért van ez? (Nem azokról a lányokról beszélek, akik szeretnek szórakozni, jól érezni magukat, hülyéskednek és egy hangyányit szarkasztikusak, hanem azokról a lányokról, akik azért népszerűek, mert másokat lenéznek, kinevetnek, és az ő kárukra tornázzák fel magukat a társadalmi ranglétrán. A válaszokat előre is köszönöm! :) (és igen, ez egy komoly kérdés szeretne lenni ;) )

2015. aug. 29. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%

Kedves (feltetelezem) holgy! En sajat peldammal elve: nem ezeket szeretem, de van, hogy nehany parkapcsolati csalodas utan mar csak a szex kell. De ezeket a lanyokat nem a kedvenc konyvtaramban, kavezomban vagy epp valamelyik Szimfonikus koncerten fogom keresni. A pszichologia alkalmazasa ilyenkor a fontos: egyszeruen a hatalmas ombizalmuk es a butasaguk miatt minden reszleten atsiklanak, es megakadnak a haloban. Igy alakul ki az alkalmi tema, amit hamar elfelejtunk mi pasik.

De egy ertelmes, okos lanyt, akivel szorakozhatok, barmikor tobbre tartanek az ilyeneknel. Ha van meg kedved ezekrol temazni, privi.

Udv.

2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 the_rocker ***** válasza:
50%
én 14 vagyok de az ilyenek egyáltalán nem tetszenek lehet hogy nincs sok ilyen ismerősöd de vannak még a világon normális emberek. :)
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod az ~ÖSSZES~ ismerősödnek ki tetszik? Szerintem általánosítod őket..
2015. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! A kérdésemben szereplő "általánosságban" és a "leginkább" szavakat általánosításnak szántam, de ha neked nem felel meg, akkor így utólag természetesen hozzá teszem, hogy szinte minden fiú ismerősöm aki ebbe a kategóriába tartozik, a legtöbbször a fent említett lányokat szereti. Vagy. A legtöbb 14-18 éves fiú ismerőseim... Vagy. Sokszor a tizenéves fiúk... Számos jelzőt sorolhatnék még fel, de ha téged zavar, akkor bocsánatodért esedezem, amiért nem megfelelően tettem fel a kérdésemet ;D ;).
2015. aug. 29. 19:08
 5/13 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Én egy csendesebb fiú vagyok, s a csendesebb/zárkózottabb lányokat szeretem, az ilyen lányokat, akiket írtál, meszsiről kerülöm,kifejezetten utálom őket. 15/f
2015. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy valakit kidobtak/pofára ejtettek egy ilyen miatt/nem jött össze egy ilyen miatt egy sráccal.

Amúgy nem, el vagy tájolva, a káromkodós csaj instant út a levesbe nálam.

2015. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Akkor látod engem még nem ismersz :) Nekem egyáltalán nem jönnek be a káromkodós, bunkó lányok. A bulizósakat igen :D
2015. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AdventurerTomcs ***** válasza:
Őszintén szólva nekem volt már dolgom bunkó, bulizós lánnyal . Hozzá teszem 1 alkalommal és az volt az utolsó hogy ilyen lánnyal voltam :D . Én személy szerint azokat a lányokat kedvelem vagy részesítem előnyben akik megértőek,kedvesek,intelligensek,és őszinték csak sajnos van egy problémám....nem találok ilyen lányt. :/ Továbbá én azt nem értem hogy a legtöbb lány mért ennyire "r*ba*cos" . :/
2015. aug. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#1,2,5,7,8:jó tudni hogy annak akiket nem csak az ilyen lányok érdekelnek :)

#6:nem, nem engem ejtettek pofára, de volt már pár ilyen igen "kedves" ismerősöm, (akire a fent említett leírás igaz), akinek már kismillió barátja volt, már akivel ugye csókolózott, sőt, le is feküdt. Keményebb bulikba jár, cigizik és iszik, pedig nagyon nem az ő korosztályának (vagy is a mi korosztályunknak), való így tropára tenni a szervezetét az alkoholokkal és a cigivel, stb... és az érdekel, hogy a fiúk miért az ilyenekre buknak (mármint a legtöbb, akit én ismerek.) :/ De mostmár látom, hogy nem mindenki ilyen, és hogy nagyon is vannak még normális fiúk, ami most tényleg megnyugtató a számomra. Köszönöm a válaszaitokat :D :).

2015. aug. 30. 09:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Amerikanizáció.


Ez történik, ha tévét bambulnak és piálnak non-stop. Elhülyült, degenerált társadalommá válnak. :)

2015. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!