Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Tippek, tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek hogyan történt? Maga a szituáció hogy néz ki?

2015. aug. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ugy nez ki ahogy latszik XD

nagyon jo barhogy sikerul nem cseszed el ha nem stresszelsz ra

2015. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Két ember ül, áll, stb. egymással szemben és az egyik megindul a másik felé és jó esetben eltalálja a szájat:D Az én első csókom véletlen volt, mert csak puszit akartam adni, de nem jött össze és kicsit odébb sikerült:D De nem bántam meg, mert így elég spontán volt, nem volt vele dilemma, hogy most omg mikor hogyan. Amúgy az első pár borzalmasan furcsa, én tiszta nyál lettem, kicsit undorító volt, de tovább kell csinálni, mert mostanra már nagyon jó érzés, mindketten beletanultunk a dologba, ez mindenkivel így megy, ne számíts arra, hogy az első egy varázslatos élmény lesz:)
2015. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első nagyon furcsa volt mert mindkettőnknek első csók volt. :D Barátom viszont biztosra akart menni és megkérdezte hogy megcsókolhat-e. Utána belejöttünk, három-négy alkalom után, amikor ráéreztünk egymásra már nagyon jó érzés volt. :)
2015. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesek voltunk, osztálykirándulás, este üvegezés. Csak szájrapuszinak kellett volna lennie de a srác kicsit máshogy gondolta a dolgokat és valahogy így történt :D
2015. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!