Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves fiu vagyok én még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiu vagyok én még nem csókoloztam. Ha megcsókol egy lány tudni fogom, mit kell csinálni, észre veheti a lány, hogy nem csókoloztam még? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 21:53
 1/4 To7ka ***** válasza:
100%

Szerintem inkább próbáld meg Te megcsókolni a lányt, pont ugyanúgy tudni fogod mit kell csinálni!:)

Megállsz Vele szemben (vagy ülsz), átkarolod, ha bátrabbnak érzed magad (és nem bénán bátortalanul tennéd) csók közben a csípője helyett a fejét tartod, de elsőre még nem fontos, szóval átkarolod vagy kezeit fogod, lassan közeledsz, adsz egy szájrapuszit, utána (vagy rögtön) otthagyod a szád, és lassan alkalmazkodsz a partneredhez. Annyira nyitod ki a szád mint Ő, érezni fogod hogy kell csókolni (magára az ajkak mozgására gondolok) mert láttad már filmben és szerintem ezzel nem lesz gond, olyan tempóban csinálod mint a lány, a nyelved akkor használod ha a lány is (és ne feltétlen tolakodóan, az már kicsit más eset), és voilá csókolózol!:)

2015. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Észreveszi de nem tudom 15 évesen ezen miért aggódsz. Hogy mit kell csinálni, azt senki sem tudja elmagyarázni egyszerűen túl gyakorlatias a mozdulat ahhoz, hogy elméletben le lehessen vezetni, de idővel mindenki belejön.
2015. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudja, hogy már csókolóztam..biztosan észreveszi? Kb hány perc alatt jösz bele?
2015. ápr. 19. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne percekbe mérd inkább alkalmakban. Egyénfüggő, de szerintem jó pár alkalom kell hozzá meg hát lényeges, hogy a másik rutinos-e vagy sem.

Hát észreveszi ha már csinálta párszor az emberek jó része szerintem első alkalommal sután csókol, de hát el kell kezdeni egyszer.

2015. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!