Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiubaratom aki 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiubaratom aki 3 evvel idosebb. Nagyon jo baratok vagyunk, de en azthiszem beleszerettem (? ) 12/L

Figyelt kérdés

Egy csapatban jatszunk es o miattam uzi ezt a sportagat,en ismertem meg legeloszor.Azota eltelt mar vagy 1 ev(talan kicsit tobb is) es egesz esteket chateltunk at ...Neki mindent elmondhattam.Azt is amit meg a legjobb baratnoimnek se szoktam.Megnevettetett,felviditott es mindig ott volt nekem ha kellett.Csak az volt a baj hogy o nagyon csajozos tipus...Minden kapcsolata max 1 honapig birta es minden lanyrol meselt nekem.Elegge szivenutott olvasni a sorok kozt hogy milyen boldog massal...Es akkor jottem ra hogy teljesen beleestem...Egy ido utan mar egyre kevesebbet dumaltunk,aztan nem irt vissza egy ideig,most meg mar meg se nezi az uzeneteimet.Szerintem ennek lehet koze az uj baratnojehet ,de oszinten fogalmam sincs.Szerintetwk mibaja?Mit akar?Vege a baratsagunknak??


(Bocsanat hogy nincs ekezet de telorol vagyok)

Elore is szeretnek normalis valaszokat kerni es nem azt hogy "Meg pisis vagy ehhez!" vagy hogy "Menj vissza babazni"

A valaszokat elore koszonom😊



2015. aug. 29. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
12 éves vagy de testileg érettebb gondolom szoval kinézhetsz 14nek , ő 15 , sztem csak megdugni akar , tudja hogy te összepisiled magad ha rádvigyorog
2015. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemtudja es o nem ilyen!Tenyleg jo baratom(volt) es altalaban 17-nek neznek nem 15nek de mind1
2015. aug. 29. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp ninc ideje/kedve válaszolni


Es ha annyira bölcs vagy akkor tudhatnad, kedves '12/L de bölcs' felhasználó :'D

2015. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jolvanna' .Masoknak konnyebb tanacsot adni!en is kerdezhetek!!
2015. aug. 29. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyons sok oka lehet annak, h nem nezi meg az uzeneteket/nem ir vissza... De az is lehet, amit te mondtal... Egy pici turelem, es kiderul a nagy "titok". :)
2015. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj rá, kérdezd meg,hogy vége a barátságnak? És szedd össze a bátorságod, és tegyél fel minden felmerülő kérdést,ha meg nem ír vissza, akkor szerintem tudod a választ. Ha mondjuk egy nap után nem ír,de látta, akkor írd oda meg hogy ha majd szakít, keressen egy másik lelki-szemetest. Mert akkor nem éri meg

..mert akkor csak kihasznál..

2015. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!