Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a fiúbarátom. Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiúbarátom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, légyszíves normális válaszokat.

Fél éve megismertem egy fiút és azóta mindennap beszélünk, amikor tudunk találkozunk de ez csak 4 alkalom volt mivel sportoló és le van kötve úgymond.Mikor üzenetben beszélünk akkor úgy jön le (bcézgetés), hogy több mint barát de mikor találkozunk akkor az elköszönésen és a köszönésen kivűl nem adunk egymásnak puszit, ölelést meg egyáltalán nem. Viszont nagyon jól elvagyunk, sokat nevetünk és mindig mondja, hogy mikor láthat már végre megint. Kételyek közt vagyok mert nem tudom mit gondoljak. Csak barát ként tekint rám vagy időhiány miatt nem is szeretne többet?! Ti mit gondoltok erről? mivel legközelebb csak 3 hónap múlva láthatom így szeretném végre megölelni...hiszen tetszik de az ölelés nem elég hisz az lehet baráti. Barátnőim az mondták smároljam le az elég nyilvánvaló és akkor lehet rájönne hogy tetszik nekem. Szerintetek? és szerintetek is akkor csak ugy random smaroljam le? (nem szoktunk egymással szemben ülni)



2015. aug. 21. 17:45
 1/6 anonim válasza:
Amikor koszontok el egymastol, akkor feltetlenul huzd oda magadhoz es oleld al, utana meg ha dadogva es kicsit zavrodottan megy el (vagy ha megvakarja a tarkojat mikozben latod el setalni) akkor az azt jelenti h tetszel neki, es most dolgozza fel h neked is tetszik , remelem segithettem! Sok sikert a fiuhoz!!!
2015. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huuha köszönöm van aki még tud normális lenni:) de magasabb nálam sokkal és nem szokott olyan közel állni, hogy könnyen átölelhessem
2015. aug. 21. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor mellette ülsz öleled meg szorosan és adj neki puszit. Először kicsit hátrébb, aztán a szájához közelebb is. Talán leesik neki, hogy ez már nem éppen baráti volt. Próbáld meg gyengéden, érzékien, ne csak olyan száraz barátosat. És a reakcióból kiderül, hogy mit szeretne. De szerintem másféle jelekkel is tudatára hozhatod. De a puszival is.
2015. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek, mert ha tetszenék neki akkor ő kezdeményezne..Meg annyira más mint a többi fiú, nem szeretném elrontani.
2015. aug. 21. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen okból kifolyólag ő is gondolhatná hogy ha tetszene neked akkor léptél volna..
2015. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha lépek de elutasit? akkor sose lesz mar olyan a baratsagunk mint most
2015. aug. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!