Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy más pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy más pár hónap alatt elfelejt valakit, én meg még mindig nem tudok túllépni az illetőn?

Figyelt kérdés

...Akivel nem is volt köztünk semmi. Csak távolság. De az jó sok.

Mindenhol azt olvasom, hogy a lányok pér hónap alatt túlléptek azon a fiún, akivel jártak, majd szakítottak. Nálam meg az a gáz, hogy már 3 éve szeretem (6 nap múlva lesz pontosan 3 éve :') ), és annyi történt picit kevesebb, mint egy éve, hogy szerelmet vallottam neki.

Azt mondják, az idő megoldja. Hát, igazán eljöhetne már az az idő... 3 éve várom, hogy vége legyen. A másik, amit mondanak, hogy ne foglalkozzak vele. De ez igen nehéz, amikor nem csak hogy egy suliba járunk, de konkrétan MINDENHOL szembejön velem. Vagy személyesen, vagy máshogy. Fesztiválon 75.000-en voltunk, persze, hogy többször is szembe jött... Utcán ki van plakátolva minden vele, cikkeket írnak róla, youtube videók vannak róla (hosszú sztori), ATL rajongói csoportban ő is benne van... Szóval elég nehéz nem foglalkozni vele. De már tiszta gáznak érzem, hogy még mindig szeretem... Hogy felejtsem már el?



2015. szept. 3. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet :/
2015. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

Mert a női és férfi érzelmi-szexuális kapcsolat természete és alap-kiindulási pontja eltérő. A férfi b...szni akar, a nő kapcsolatot, amelyben ő irányít. A férfi szerelmes a nőbe, a nő keres egy olyan férfit, akit magába bolondíthat. Az átlagos szellemi, fizikai (kinézeti) és gazdasági kondíciókkal felszerelt fiatal nő annyi pasit fog, amenynit akar. Az átlagos kondíciókkal rendelkező férfi annyi visszautasításban részesülhet, amennyit nem szégyel. Ezen elgondolkoztál már?

Nem kell feltűnően szépnek lenni egy csajnak, csak átlagosan nem rondának, és odaléphet BÁRMELYIK pasashoz az utcán, és azt mondja: uram, szeretnék önnel lefeküdni. IQ 90 felett az ember erre mit reagál? Körülnéz, hogy hol a kandi kamera, mit követett el, hogy rádolgozik a titkosszolgálat, és ezt az ügynököt küldte a nyakára, ki akarja kompromitáltatni, nyomoztat-e utána a felesége egy magánnyomozóval, stb. Az egy pillanatig meg se fordul a fejében, hoyg visszautasítsa. Próbáld meg ezt átlagos fizikai és anyagi adottságokkal rendelkező férfiként.

Na, ez mutatja, hogy nem egyenlő pályán játszunk. Ügyes egérkének kell lenni, hogy az ember eljusson a lyukhoz, és némi anyagi áldozatot és munkát igényel.

Neki nem. Ő valószínűleg magasról lesz...r téged.

A nő olyan, mint a busz, nem futunk utána, mert úgyse áll meg, ha elment, megvárjuk a következtőt, hátha azon kevesebben voltak.

Azt tudod tenni, hogy elfelejsd, hogy keresel egy jobbat. Nagyon nem kell keresni, a világon rengeteg p...na van. Kimész az utcára, tömegével jönnek szembe.

2015. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát te beteg vagy. Javaslom egy pszichológus felkeresését.

Kezdjük ott, hogy én vagyok a lány, és a fiú az, akit nem érdeklem... Mellesleg 17 vagyok és még soha nem volt barátom. Sőt, lehetőségem se lett volna rá. Azt mondod, minden lány megkaphatja BÁRMELYIK pasit. Hát, pont itt van az élő példa a kérdésemben. 3 éve szeretem, de konkrétan le se sz@r... Kettőnk közül pont hogy ő az, aki bármelyik lányt megkaphatná.

"Azt tudod tenni, hogy elfelejsd, hogy keresel egy jobbat. Nagyon nem kell keresni, a világon rengeteg p...na van. Kimész az utcára, tömegével jönnek szembe."

Nem vagyok leszbikus. És arra már inkább nem is mondanék semmit, hogy pinának minősíted a lányokat... Mintha mindegyikünk csak arra lenne jó, hogy a pasik megdugjanak. Mintha nem is lennének érzéseink, nem lenne személyiségünk... Meg pont az a kérdés, hogy hogy felejtsem el, ha eddig a 3 év alatt nem sikerült...

2015. szept. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!