Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mekkora az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mekkora az esélye, hogy újra összejöjjetek, ha a lány szakított és jelenleg mással van? (1 év 8 hónap volt)

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 23:45
 1/6 anonim válasza:
75%

Ó szegény, nagyon sajnálom :( Egyszer én is vissza akartam szerezni az exem, és sikerült is...sajnos. A kapcsolatok nem hiába érnek véget. Persze előfordul, hogy csak egy kis idő kell az embernek, aztán újra minden a régi lesz. Remélem neked ilyen szerencséd lesz!

Tapasztalataim szerint az az első, amit lépni kell az ügyben, hogy egy rövid időre szüneteltess vele minden kapcsolatot. 1-2 hétig ne írj neki, ne hívd fel... És elkezdesz hiányozni neki. Ha minden nap beszéltek, csak az idegeire fogsz menni. Ezt a pár hetet pedig használd fel arra, hogy kicsit felturbózd magad kívül is, belül is. Aztán írj neki, teljesen barátilag, érdeklődj felőle (de a kapcsolatát a másik sráccal ne hozd fel, az nagyon átlátszó) és vesd fel az ötletet, hogy fussatok össze. Hidd el, ha elég ideje nem beszéltetek igent fog mondani! A találkozón pedig legyél a lehető legjobb formádban! Lássa rajtad, hogy összeszedett vagy! És csak beszélgessetek, mutasd meg neki, hogy milyen jófej vagy! És ha ennek még van jövője, eszébe fog jutni, hogy miért szeretett! Aztán innen persze még hosszú út a siker.

A lényeg az, hogy próbálj meg magaddal foglalkozni és tényleg kihozni magadból a maximumot!

Sok sikert, és fel a fejjel!

2015. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már másfél hónapja szakított. Mindennél jobban szeretem és annynira fáj, még most is olyan nehéz elhinni, h vége lett. Pedig annyira szerettük egymást. Fb-n nem vagyunk ismerősök sajnos de mondjuk attól tudnék neki írni. Az egyetlen dolog ami maradt még az a snapchat. Ha kirakok valamit mystory-ra mindig megnézi. Nagyon rég láttam és beszéltem vele :( De most mással van, mit tehetnék?
2015. szept. 1. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
..és a sz*ros gatyádat is visszaveszed másnap?
2015. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kort meg kérdezhetek ?

1 kapcsolatot ok volt?

Sok minden befolyásolhatja a dolgot.

Magadat, ot is jellemzed nehány mondatban kerlek ?

2015. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is ugy tortent hogy 1 es fel ev utan vege lett csak nem a mi hibankbol.. hanem a szulok.. de par honap utan ujbol osszejottunk, mert rajottunk hogy nemtudunk meglenni egymas nelkul :) es mar 2 es fel eve vagyunk eggyut a szulok meg mindig ellenzik de mi probaljuk eszre se venni :D

szoval remelem nektek is ujbol osszejon es fogjatok szeretni egymast :)

2015. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 21, elismerem az voltak hibáim de változtattam volna rajtuk, bármit megtennék érte. Ma pl pont láttam egymással szembe tekertünk, köszöntünk. Nem tudom mi lesz most, hogy írjak-e rá, mert mondta még amikor facen veszekedtünk kicsit szakítás után, h ne keressem. De akkor mérgesek voltunk.
2015. szept. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!