Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedden elkezdődött a gimi, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden elkezdődött a gimi, és az egyik osztálytársam nagyon tetszik. Eddig még nem beszéltem vele, akarok, de nem tudom elhatározni magam rá. Szerintetek hogy beszéljek vele, ha még 2 másik lánnyal van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
És mivel még ismerkedünk, ez jó ürügy lenne arra, hogy beszélgessek vele.
2015. szept. 3. 15:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és 15/F :D
2015. szept. 3. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát az alany lány? De természetesen próbáld meg! 15F :)
2015. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, az egy dolog, hogy odamegyek és beszélek vele, de ezt hogy tegyem meg, ha lányokkal van?
2015. szept. 3. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát keress egy olyan időpontot amikor egyedül van😄😄
2015. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá,nem lenne fura hisz osztálytársak vagytok. Ha nem mered akkor csak hívd el valahova. Ha még az sem nyerő akkor esetleg smsben,facebookon beszélgess vele,vagy ott hívd el valahova.
2015. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved ettől,de tudnod kell a következményekről is. Még elég fiatalok vagytok,tehát úgygondolom nem vágytok komoly kapcsolatra. Ha jártok egy kis ideig is,akkor utána pár évig elég kínos lesz kerülgetni egymást.
2015. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, egyből nem gondolhatok még kapcsolatra, hiszen még nem beszéltem vele. De egy másik lánnyal is az volt a gond, hogy nem léptem, így most ezt nem akarom elszúrni. És tényleg tetszik, nagyon...
2015. szept. 3. 18:00
 9/9 anonim válasza:

Hat akkor is siman odamehetsz hozza ha a baratnoivel van,csak figyelj ra h akkor mind a harom lanyt kerdezgesd es ne csak ra figyelj. Szoval erted,ha bevallalosabb vagy akkor meg egyszerre flortolgess mind a harommal,ilyen tortent mar velem es inkabb erdekes volt h kitalalni h most akkor melyikunk jon be neki(mindig felenk nezett) mint ciki:)

Sok szerencset!!!!

15/l

2015. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!