Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy lány ahányszor meglát elmosolyodik? Ha már találkoztunk az nap akkor is. Lehet csak én akarok többet belelátni a dologba mert tetszik nekem. De sajnos van barátja

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Kócos a hajad.

Vicces póló vám rajtad.

Mákos a fogad.

Lettem a nadrágod.


(tesze-tosza vagy oda menni hozzá és azt mondani: Szia Béla vagyok. Téged hogy hívnak....)

2015. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
vam = van + autó corrector
2015. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni nem olyan sokat de szoktunk.
2015. júl. 20. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon ismerős a helyzet. Én 15 éves lány vagyok. Ugyanigy volt velem hogy akárhányszor megláttam a fiut akibe bele voltam zugva elkezdtem megállás nélkül vigyorogni. Szegény sose értette h mi van. Utolag elmondtam neki hogy zavaromban mosolyogtam. Ő viccesebb tipus volt, nagyon tetszett neki hogy igy fejezem kivaz iránta valo érdeklődésemet.

Tehát vagy azért mosolyog rád mert zavarban van, vagy viccesnek tart, vagy azért mert valami nem stimmel veled és azon vigyorog.

De ha van pasija azt nemhiszem h szerelmes beléd.

2015. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!