Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba aki régen szerelmes volt belém.De most már sajnos nem.Hanem most én szerettem belé.Mit csináljak hogy vegyen észre?Miről beszéljek vele? 13/L segítsetek légyszi

2015. szept. 4. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia noémi.
2015. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen Noémi??????
2015. szept. 4. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
oh sajnálom a válaszomat összekeveredtem gondolom ezt nem érted na szóval aki volt beléd szerelmes az nem felejtett el szóval ha még párszor összetalálkoztok akkor jó 14 éves vagyok vagy akármennyi nem számoltam de ezt a dolgot nem értenéd és el se hinnéd a válaszomba a lényeg is bentvan
2015. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor találkoztunk mert 1 iskolába járunk
2015. szept. 5. 19:22
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező a fiuk arra várnak hogy a lány kezdeményezzen :D mert félénkek vagyunk ebben a korban.

Ha csak vele vagy az már jó.

2015. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. okt. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!