Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy félig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy félig cigány fiúba . Mit szeretnek egy lányon az ilyenek? Milyen külsővel kell rendelkeznie egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

14/L a fiu 15/F

Mellesleg én magyar vagyok de lehet hogy van bennem is cigány....mert sötét böröm van , barna szemem és feketés hajam .


2015. szept. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Feltűnő, divatos öltözködés. Hosszú haj. Jó mozgás. Háziasság.
2015. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha benne van, hogy családtagokkal is lefeküdjön.
2015. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Mi az, hogy az ilyenek?

Nem kedvelem a romák többségét, nem védem, de nem tudom milyen a srác. Én ismertem olyat, akiről meg nem mondtam volna elsőre, hogy az, de utána kiderült, hogy mégis. Nem viselkedett úgy egyáltalán úgyhogy nem volt vele semmi baj.

Egyébként az első mond valamit... De hangsúlyozom nem tudhatjuk milyen fiú és mi tetszik Neki.

2015. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
13%
R.banc aki cigánnyal dug.
2015. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
ne szennyezd be a véred :)
2015. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!