Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha nem fájt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Én 14 évesen ismertem meg a barátom. Egy évet vártunk az első alkalomig. Mindent megbeszéltünk. Olvasgattunk ezen témakörben. Sok helyen olvastam,hogy az első nagyon fáj és vérezni is fogok. Egyik sem történt meg. Olvastam olyat is,hogy ez attól van,hogy szűzhártya nélkül születnek lányok. Ebből mennyi igaz? 15/L
2015. szept. 5. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
van akinek fáj, van akinek nem, van aki vérzik, van aki nem. senkinek sem egyforma
2015. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kicsit fajt, pedig a baratomnak nagy van.

Valoszinu, hogy teljesen ellazultal, eleg nedves voltal. Nem mondanam, hogy szuzhartya nelkul szulettel, csak ez eleg nyulekony, lehet nagyon vekonyra nyult pl. sportolastol, uszastol, nyultastol, pettigtol akar.


Egyebkent nem biztos, hogy a szuzhartya elszakadasa faj csak. Volt olyan, amikor fajt, pedig nem az elso volt, es jobban, mint az elso. Nem voltam elegge felizgulva.

2015. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!