Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta elvesztettem a szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elvesztettem a szüzességemet először jött meg a menzeszem de most már 8. Napja tart. Ez lehetséges, hogy azért tart tovább a szokásosnál mert 1. Alkalom volt? Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerre megjön 2 havi :D Őszíntén? A test nem szokott abnormálisan viselkedni. Ha semmitől nem tér el, akkor semmi gond.
2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NewFreeee ***** válasza:
19%
Karácsonykor vesztetted el. Az normális? :'D
2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szexuális dolgok miatt előfordul, hogy késik, és ez teljesen rendben van.
2015. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha 2 havi jött meg akkor elképzelhető, hogy jövő hönapba nem jön meg ?? Vagy akkor is megjön csak akkor már vissza áll rendesen ??
2015. jan. 4. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felesleges aggódnod, felborult most a hormonháztartásod...stb.. nem értek ehhez és fiú vagyok de hidd el nincs semmi baj, ha rendesen védekeztetek. még a kezdő stádiumban össze-vissza fog csúszkálni, és amikor már rendszeres része lesz az életednek a szex akkor már rendesen fog jönni mindig :)

végigizzadtam ezt az időszakot a barátnőmmel én is, és sose volt semmi baj. de az ember sose lehet elég felkészült, és jobb félni mint megijedni, de nem kell :)

2015. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Fiú létedre számomra te adtad a legértelmesebb választ és most megnyugodtam. :)
2015. jan. 6. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért vagyunk itt.

Jó lesz minden :)

2015. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!