Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek egy rózsacsokornak? :D

Figyelt kérdés
Egy lánynak vinnék és mar egy ideje ismerem és hát nem tudom, hogy mit szólna... :O

2015. szept. 6. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok, hogy nagyon.
2015. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem biztos orulne neki, nagyon aranyos toled. :)
2015. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lánytól függ, meg hogy ha csak egy ideje ismered, talán túlzás lenne, pl nekem ez túl sok lenne, talán kicsit visszafogottabban kéne, de ha úgy gondolod hogy örülne akkor vidd
2015. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Egy ideje ismerem" azt ugy ertem h mar majdnemhogy egyutt vagyunk...:D.
2015. szept. 6. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon!!! Szoktam kapni a paromtol rozsat es mindig nagyon orulok neki :)

18/L

2015. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Én nem örülnék neki, mert

1, nem pártolom a "virággyilkolást"

2, elég idétlenül érezném magam, ha például randi előtt kapnám, akkor mit csináljak vele egész idő alatt??

2015. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!