Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és szerelmes vagyok egy 20 eves fiúba. A fiú tud róla ezért nagyon kedves velem, de nem akar tőlem semmit. Aztán egyszer leírtam neki, hogy en várni fogok ra ha egyedül halok meg akkor is. Látta de nem valaszol. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elszomorítani, de nem kellesz neki, túl fiatal, éretlen vagy hozzá. Viszont majd leszel másba is szerelmes.
2015. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a halálos dolog volt a hab a tortára..
2015. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Várni fogsz rá, hát persze.

Keresgélj a saját korosztályodban, mert ha már most az ennyivel idősebbekre buksz, mi lesz később? Szomorú életed lesz a sok kihasználás közepette .

2015. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De cuki. Kár hogy nem én vagyok az a fiú
2015. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj.

Egyszerűen túl idős most még hozzád.

Később talán lenne nála esélyed, de most még nem.

2015. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!