Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon bejön. Ő egy évvel fiatalabb, most kezdte a középsulit. Már ismerem egy ideje, jóban vagyunk, szoktunk néha beszélgetni is, most a suli miatt egyre többször. Be szoktam menni az osztályukba, olyankor vele beszélgetek és a padtársával, akit szintén ismerek. Ilyenkor párszor megöleljük egymást. Amikor folyosón találkozunk vagy utcán, hangosan köszönünk egymásnak, addig nézünk egymás szemébe, ameddig csak tudunk, és végig vigyorgunk egymásra. Beszélgetés közben is mindig mosolygunk mindketten.:D

FB-n még nem írt, amióta suli van, én pedig nem merek neki.:S Ma is vele beszélgettem, meg két másik osztálytársával, amikor (09:45-kor csöngettek), és ő 44-kor szólt, mert pont nézte az óráját, hogy már nem azért, de nem kéne mennem órára? Ezt bunkóságból mondhatta, vagy azért, mert ők még elsősök, és az első 1-2 hétben mindig sietnek órára, hogy becsöngetés előtt beérjenek, és nem akarta, hogy elkéssek?:D Utána szünetben találkoztunk, pont jött szembe a padtársával, akivel ugye én is jóban vagyok. A fiú így nézett tök mereven maga elé, a padtársa meg rám nézett, és ilyen tök jókedvűen, jóindulatúan rám nevetett. Ez miért lehetett? Tetszhetek a fiúnak vagy inkább hagyjam? Mit csináljak? 15/l 14/f



2015. szept. 7. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni,hogy tetszel neki. De nem értem miért félsz,még idősebb is vagy az akkor is előny:D Szerintem írj neki egy sima indokkal,hogy "na milyen napod volt" vagy "milyen a suli" stb.
2015. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. :D Biztos vagyok benne, hogy azért küldött el, mert nem akarta, hogy elkéss. Biztos azért nevetett a padtársa, mert megmondta neki a srác, hogy tetszel neki. A srácot viszont zavarhatta, hogy amikor te elmész mellettük, a padtársa röhög, ezért zavarában nézett lefelé. :D Remélem érthetően írtam :'). Sok sikert! ;)
2015. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg terhes neki a társaságod.. de igaz 50-50%
2015. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma nem mentem be hozzájuk, de folyosón találkoztunk, vele meg a padtárssal. Köszöntünk, a srác megint mosolygott, a padtárs meg ilyen barátságos, vagyis inkább célozgatós hangon ilyet szólt: már hiányoltunk.

Attól félek, hogy az agyukra mentem, de ismerem őket annyira, hogy akkor ezt egyikük sem így fejezné ki. Ajj.:ss

2015. szept. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!