Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz :). Adott két lány,jó barátnők,ugyan abban az évben házasodnak össze,és lesznek terhesek,9 hónap múlva pedig ugyan abban a kórházban megszülik a babájukat,az egyik lány,a másik fiú lett 8 nap különbséggel. A lány lennék én,ebben az évben töltöm a 15-öt. Mivel az anyukáink jó barátnők,szinte minden nap találkoztunk,és együtt nőttünk fel. Nagyon jó barátok voltunk,mindent együtt csináltunk. Aztán jött a suli,jöttek más barátok neki is és nekem is,de még mindíg sokat voltunk együtt. Ötödikben viszont kaptunk egy új osztálytársat(tipikus vagány gyerek) és ő lett a legjobb barátja. Azóta nem is keresi annyira a társaságomat,de néha azért beszélgetünk. Kicsit visszahúzódó,félénk fiú lett belőle,az apja meg alkoholista. Már rég óta tetszik,de nem mertem mondani semmit sem neki. Pár hónapja viszont észrevettem,mintha keresné a társaságomat. Órán ha hiányzik a padtársam mellém ül, többet beszélget már magától is,múlt héten elhívott,hogy kísérjem el ebédelni,akkor is sokat nevetgéltünk,felhozta a régi szép emlékeket,meg,hogy mennyire szeretett velem lenni,stb. sokszor rámnéz,mosolyog,és mindíg ott van ahol én :D. Multkor a haverja hangosan kimondta a nevemet,meg beszélt rólam úgy,hogy halljam,hogy rólam van szó,ő meg leintette,hogy maradjon már csöndben,mikor hátranéztem rá,teljesen elvörösödött a feje 😃 nem tudom,hogy mindez jelent-e valamit,mindenesetre nagyon sokszor szoktunk "véletlenszerűen" összefutni mostanában,és valahogy mindíg az én padomnál köt ki szünetben is 😃 egyébként nagyon visszahúzódó,becsületes,halkszavú fiú. Lehet,hogy nem mer lépni? Egy barátnője sem volt még. De egyébként annak is nagyon örülök,hogy mostmár többet beszélünk 😊�😃😊�

2015. jún. 5. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Továbbá,amikor beszélek hozzá,mindíg közelebb hajol,vakargatja a nyakát..mikor konfirmáltunk(2,5 hete) és ő ugye zakóban volt,ránéztem,elmosolyodott és elkezdte igazgatni a nyakkendőjét..:) nem tudom számít-e,de azért ezt még leírtam
2015. jún. 5. 19:31
 2/7 anonim válasza:
bejössz neki ;) finoman add tudtára hogy ez kölcsönös,ha feltunik neki akkor tuti komolyabb lepesekre is elszanja majd magat
2015. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vaj nélkül is tetszel neki, igen.
2015. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 5. 22:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Basszus leesett 😂
2015. jún. 5. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
úú ez de jó, adj neki utalásokat és menjen a szerelem:D
2015. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálok majd 
2015. jún. 8. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!