Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit értetek az alatt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit értetek az alatt, hogy sokszor túl jónak gondoljátok magatokhoz a lányt? Miért érzitek ezt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.
2015. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt ilyen

Régen kövér voltam meg minden, megszoktam hogy én vagyok az akit csúfolnak vagy szivatnak stb. ez változott, most már mondhatni sportos az alkatom és arcban is sokat változtam meg stilusban de még mindig az van bennem hogy a nyomi gyerek vagyok aki voltam és ezért gondoltam azt a nyáron amikor találkoztam egy gyönyörű lánnyal aki ráadásul elég "népszerű" vagy hogy mondjam. Ő jelölt be fb n és Ő keresett mert én ugy voltam vele hogy esélytelen egyszer találkoztunk akkor csak erösödött bennem hogy nem érdemlem meg, túl jó hozzám. Szerintem ez önbizalomhiány miatt lehet.

2015. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Én nem érzem ezt. A lányok gondolják túl jónak magukat hozzám. Persze amikor kiderül, hogy vállalkozó vagyok, akkor rögtön készségesebbek. :) De onnantól én már leírtam őket ribinek, és max. egy éjszakára kellenek.
2015. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!