Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit több mint másfél évet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit több mint másfél évet voltunk együtt a barátnőmmel és Ő kimondta hogy már nem érzi jól magát velem. ?

Figyelt kérdés
Én nagyon összetörtem lassan már egy hét telt el de még mindig fáj, értem én hogy nem napról napra múlik de nagyon rosszul érzem magam, szeretet hiányom van és egy hatalmas űr van bennem főleg esténként gyakran sírok is, úgy érzem hogy ez a fájdalom sosem fog elmúlni és soha senki se tud majd boldoggá tenni engem ezután, próbálom felejteni de mindenről Ő jut az eszembe, félek hogy ez életem végéig megmarad ez a fájdalom amit az első szerelmem hagyott rám, mit csináljak? Kérlek titeket adjatok tanácsokat hogy ti hogy léptetek túl? és most hogy érzitek magatokat? Mennyire befolyásolja a mostani életeteket? Ez az egész elfog múlni? :(

2015. szept. 8. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan múlik, és fájdalmas. Elhiszem, átéltem :). Mármint a szerelmet, ezt a szituációt nem. Lassan múlik, ha ennyire szeretted, akkor valószínűleg sokkal tovább tart, mint annak, akinek csak mondjuk tetszik az illető, aki szakított vele. Én megtettem, és most is teszem.

Ez az én módszerem: Mikor rá gondolok, nem az jut az eszembe, hogy mennyire szerettem, hanem az, hogy nem szeretem. Összeszedem magam, a jelenre és a jövőre koncentrálok. Megpróbálom felsorakoztatni azokat az érveket, amiktől megutálhatom. És a legfontosabb: Várok a következő szerelemre, nem adom fel, mert tudom, hogy valahol a világban lesz vagy van valaki, aki szeret, és akit én is szeretek.

Amúgy ez a módszer nekem bejött, igaz 3 hónapon keresztül (egész nyáron) ezt csináltam, erre most így suliban (osztálytársam az illető) tök jóban vagyunk, de már nem tekintek rá "úgy", csak mint egy kedves srác, akivel fura volt a tavalyi évem :). Sok sikert! :)

2015. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, majdnem 3éve. Én fizikailag rosszul voltam a szomorúságtól. Nagyon szerettem és hirtelen lett vége, nem tudtam feldolgozni és egy évig legalább napról napra szenvedtem és sírtam. Én próbálkoztam még nála, de csak még jobban eltaszítottam magamtól, így elértem hogy már max csak akkor kommunikálunk ha valakinek szülinapja van. Hozzátenném, szó sem volt megcsalásról, vagy komoly vitáról, utálatról stb és még sem maradt semmilyen kapcsolat köztünk ami a mai napig nyomja a lelkem. Közhely,de tényleg csak az idő segít, én 3év után eljutottam oda, hogy bár még mindig szeretem és rohannék hozzá ha tehetném, de már nem fáj mással látni, vagy nem befolyásolja a napjaim úgy, mint régen. Most is úgy érzem nekem ő volt az igazi, és hiszem, ha egyszer lesznek unokáim pl, akkor ezt nekik is elmesélem majd.

De persze én "más" vagyok mint a többi velem egykorú fiú.. Míg a többség, pl az ismeretségi körömben, pár havonta más csajt akar majd ha szakít egy hét múlva egy másikkal kavar egy buliban én addig képtelen vagyok ilyenre, ha még szeretem. Azóta sem volt senkim 3éve, pedig lehetett volna,de nem csapnám be sem magam, sem a másikat.(hisz mást szeretek) Gyakran kívánom, hogy bár én is olyan lennék mint a haverjaim, egy bunkó, igazi érzelmektől mentes robot, akiknek csak a pina számít és nem a szerelem.


Hogy válaszoljak is a kérdéseidre: Igen el fog múlni, de nem hamar. Könnyebb lesz és ha majd jön egy másik lány el is felejted.

2015. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!