Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, és még egy közös képet se rakott ki rólunk. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, főleg, hogy amúgy bármerre jár posztol ki valami képet magáról, haverokról, barátokról. Rólam, rólunk soha. Nem tudom miért, sokszor mondtam neki, hogy ez engem zavar, tegyünk ki. De mindig elmarad. Szerintetek nem jelentek neki annyit, hogy felvállaljon a fészbuk univerzumban is?
2015. aug. 11. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nincs ellenére akkor te miért nem teszel fel képet? Nem akarja, hogy közös kép legyen fent?
2015. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csínáljunk mi egy közös képet nah?
2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egyébként posztolgatos típus, akkor engem is zavarna és csak arra tudnék gondolni, hogy valami miatt nem vállal fel...:( példát nem is akarok írni, hogy milyen okai lehetnek..
2015. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki van írva, hogy kapcsolatban Veled?
2015. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak annyi, hogy kapcsolatban. Nem basz át és nem csajozik ez tuti, de akkor is.. baromira zavar. Főleg h exeiről tett ki.
2015. aug. 11. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ENGEDI, HOGY LEGYEN FENT KÖZÖS KÉP?
2015. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze. Én raktam fel róla régebben, meg egy közös van, de csak én raktam fel...
2015. aug. 11. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
mit mond miért nem tesz fel? vagy az a kifogás, hogy majd később?
2015. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de elképzelhető,hogy szégyell téged.(Vagy lehet már nem úgy szeret.)

Nálam alap dolog az,hogy nem szégyellem a barátnőmet sehol. (Neten sem,bár fészet nem használok.)

Igaz mondjuk most szingli vagyok,de szinte majdnem mindegyik volt barátnőmet ismeri a haveri köröm,mivel sokszor buliztunk együtt.

Szóval hogy ha éppen van barátnőm,azt azért néha leviszem barátaimhoz is.

Mellesleg másfél év után lehetne rólatok kint 1-2 kép,ha már tényleg nagy szerelem van.

2015. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán mert baromira semmi értelme? 7 éve vagyok együtt a barátommal, kb. 2 közös kép van fent rólunk, de azok is csak azért, mert egy közös ismerősünk feltette és bejelölt rajta.

Szerintem baromi gáz, mikor telecseszik az emberek a facebookjukat közös képekkel és szívecskékkel, aztán szakítás és új barátnő után csere.

2015. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!