Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba aki a lefjobb barátnőmbe szerelmes, de a barátnőm szerelme meg belém szeremes mit tegyek hasonlítsak a barátnőmre és ő is rám vagy adjam önmagam?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sosem tesz jót ha másra akarsz hasonlítani add önmagad. Azt tudom javasolni hogy a barátnőddel eggyütt beszéljetek a két fiúval és tisztázzátok a dolgot. 17/F
2015. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom valahogy félek kiálni a fiú elé még a barátnőmmel is és elmondani nekik,hogy fordítva vagyunk szerelmesek.Nem akarok a barátnőmnek se magamnak rosszat.

a fiúk nem távolodnának el tőlünk????

2015. szept. 10. 18:22
 3/4 anonim válasza:

A fiuk altalaban csak akkor tavolodnak el toled ha nagyon a nyakara jarsz pl. Kemkedsz utana mindent tudni akarsz rola stb..

Meeg akkor is eltavolodik toled ha van ra oka h utaljon pl. Megbantottad,kibeszelted stb..

De biztos hogy a baratnodet szereti nem lehet h csak teged akar feltekennye tenni?

2015. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Am Nem hiszem h lehet mast csinalni mondd meg neki hogy szereted ! Hidd el utana konnyeb lesz ha szeret akkor minden jo ha meg nem akkor meg hanyd a fenébe . tudom nem olyan egyszeru de probald meg ! ;-)
2015. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!