Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet annál a tanárnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet annál a tanárnál szakdogát írni, aki iránt most elég intenzív a fellángolás? Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, de mikor látom akkor nem vagyok önmagam, meg még utána vagy 2 napig.

Figyelt kérdés

Idősebb nálam, szóval semmi esélyem nála.

Nem is szeretnék tőle semmit, de valami fantasztikusat érzek, amikor látom, amikor óra van vele. Csak jó a közelében lenni.

Vinné a pálmát, ha nála írnám a szakdogát, heti szinten konzultáció vele, KETTESBEN. :)

Viszont nem akarok magamból bohócot csinálni.

Felejtsem el, és keressek más konzulens tanárt, vagy egyszer élünk alapon hagyjam magam bűnbe esni? (már arra gondolok, hogy nála írom, a bűnbe esés alatt).

Egyébként nem tudja, hogy ennyire bejön nekem, igyekszem titkolni.

Na meg ő nem az a fajta szerintem, akit érdekelnének a diáklányok...bár tény, hogy órám igen sokat néz, pedig többen is vagyunk a csoportban. Vagy kétszer azt is észre vettem, hogy mosolyogva végig mér, tetőtől talpig...:)

Én már attól is boldog lennék, ha tudnám, hogy csinos lánynak tart.:) El tudnék olvadni, mikor néz.

Nem tudom mi ez, valószínű egy fellángolás, de mikor óra van vele, az olyan mintha egy másik dimenzióban lenne, egyszerűen megszűnik minden, csak élvezem az egész személyét.

Na mit gondoltok, mi legyen? Mondjatok nekem valami okosat!

Keressek másik tanárt, ugye? Ez lenne a legokosabb?

21/l



2012. nov. 7. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

nagyon aranyos vagy.

olyan témából írd a szakdogát, ami érdekel, amiben jó vagy, és ehhez keress konzulenst. ha pont az az oktató az, akkor ő az.

milyen szakos vagy egyébként? nincsenek jó csávók az egyetemen? gondolom, bölcsész vagy, és az évfolyam tele aranyos csajokkal, mint te :D

2012. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De, vannak fiúk az egyetemen, és épp ez a baj, hogy kisfiúk...olyan komolytalanok, éretlenek, csak a bulizáson jár az eszük, semmi értelmesről nem lehet velük elbeszélgetni.

Fogalmuk sincs róla, hogy mi kell egy nőnek.

Ráadásul divatmajmok, nem is sorolom tovább.

Ez a férfi meg egy igazi férfi. :)

Idegenforgalmis vagyok egyébként.

És köszönöm a válaszodat! :)

2012. nov. 7. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

első voltam. úgy látszik, sok 20 év körüli lány kedveli a korosztályánál idősebb férfiakat.

ha nem befolyásolja rossz irányba a szakdolgozat írását ez, végülis írhatod nála, bár én nem látok a fejedbe, és hogy ebből mi lehet majd, jó vagy rossz irányban befolyásolná-e a szakdoga írását.

2012. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy plusz motiváció a szakdogához! :) Azt viszont felejtsd el, hogy hetente fog konzultációt tartani, a legtöbb konzulens max. egyszer találkozik a hallgatóval, esetleg e-mailben kommunikálnak. Úgyhogy erre ne alapozz! ;)
2012. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyetemenként, szakonként változó, milyen gyakran van konzultáció. van, ahol fél év alatt ötször. de leginkább rajtad múlik, hogy haladsz a szakdogával és hányszor keresed fel a tanárt.
2012. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaj neeeeeeeee! Én meg azt hittem, majd hetente-két hetente boldogíthat engem. :(((((


Szerintetek ellen tudnék állni, ha ajánlatot tenne? :$

2012. nov. 7. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves a tanár? :)
2012. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos nem
2012. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
41 éves.
2012. nov. 7. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam pár diák-tanár kérdést. Ha még itt vagy az oldalon, Kérdező, leírnád kérlek, mi lett a sztori vége?
2022. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!