Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Mit kellene tennem? Mit jelentenek a jelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve szerelmes vagyok az osztálytársamba, nem csak tetszik, igaz szerelmet érzek iránta és nem tudom kiverni a fejemből sehogyan sem, majdnem minden pillanatban eszembe jut, rá gondolok, róla azt kell tudni, hogy a legkedvesebb és a legaranyosabb/legcukibb lány illetve a legszebb is számomra, akivel valaha találkoztam. Rólam azt kell tudni, hogy rengeteg lány szerint "cuki" vagyok, nem csak belsőleg külsőleg is. Mert nagyon fiatalos arcom van 17 évesen, vagyis ezt hallottam az egyik lánytól. :D Illetve ha magamról kell elmondanom pár szót elég visszahuzódó, félénk típus voltam pár éve, még mindig jellemző rám egy kicsit, de már nem annyira. Sok mindent olvastam véleményekről, hogyha a lányok cukinak neveznek 1 fiut akkor az a barátzónába tartozik. Itt is van rá 1 példa, hogy ez nem feltétlenül igaz minden esetben, a lány akibe szerelmes vagyok szó szerint mondta 1 alkalommal, hogy ő azokra a fiukra is mondja, hogy "cuki" aki bejön neki. Amikor a tanárok kérdeznek tőlem valami személyeset és válaszolok, akkor is szoktam hallani tőle, hogy "De édes vagyok". Nagyon sokszor figyelem órán, ő is természetesen egyáltalán nem annyira mint én szoktam, bár azért én sem viszem betegesen túlzásba, de amikor más lányokkal beszélek, mindig van 1 olyan érzésem, hogy féltékenységet érez, ezt bizonyitja az is, hogy legjobb barátnőjét mellém ültették az első padba, ő pedig hátul maradt egyedül, de a következő órán már ő is az első padba ült 1 szabad helyre igy most a legkönyebben tudunk egymásra látni egy egyszerü fejforditással, pont arra van a tanár amerre mindketten nézünk, de ugye én nem a tanárt szoktam folyamatosan nézni, hanem természetesen azt a csodaszép arcát és a szemeit, őt is kaptam már rajta, hogy engem nézett, illetve mosolygott is, bár a mosolygásáról azért nem akarok levenni semmi következtetést mert ő nagyon mosolygós lány, folyamatosan mosolyog mindenkire. Viszont ugy érzem, hogy velem mindig sokkal "komolyabb" amilyen mosolygós lány, ha belegondolok én is szeretek mosolyogni barátokra, de vele, mivel szerelmes vagyok, hogy is mondjam... erre nincs igazán megfelelő szó és ugy érzem, hogy ez bonyolult, hogy semmit nem tudok az érzéseiről velem kapcsolatban, szóval visszatérve ugy érzem féltékeny szokott lenni, mert ahogy emlitettem a barátnője mellém került és folyamatosan figyel amikor vele beszélek (a barátnőjével) "Hogy mégis mi folyik ott". De amikor a folyosón megyünk el hajlamos rá, hogy tudomást sem vesz rólam, rám sem néz, máskor pedig azonnal mosolyog. Szóval elég bonyolultnak érzem ezt az egészet. Ha elolvastátok az egész történetet, megköszönöm, és remélem egy lány is rátalál erre a történetre, mert talán ő jobb választ tud adni erre a sztorira, mert hát végülis a lányok hasonlóan gondolkodnak és talán jobb választ/következtetést tud adni, mint 1 srác. De örülök minden válasznak. :)

2015. szept. 8. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Cuki vagy, aranyos vagy, édes vagy, stb.

Mind olyan szavak egy kislánytól, akik nem akarnak ettől a fiútól semmit.

Tanuld meg: az nem vonzza a lányokat, ha visszahúzódó, határozatlan vagy. Barátkozz meg önmagaddal, tapasztald ki mi az, ami miatt visszahúzódó vagy.

Amíg ebből nem lépsz ki, addig csak visszahúzódó, határozatlan lányokkal fogsz kapcsolatba kerülni, a többiek meg lecukiznak.

2015. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én kb. pontosan ugyanígy vagyok, csak fordítva mármint én vagyok a lány XD na mindegy attól is függ, hogy milyen stílusú a lány. pl.: hány fiúnak monjda még azt, hogy "cuki", és szokott veled beszélgetni? és próbál helyzeteket teremteni, amikor beszélgetni tudtok?
2015. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, épp ezaz, hogy mindketten tulságosan makacsok vagyunk lépni. Legalábbis ő azon az elven van, hogy a Fiunak kell megtennie az első lépést, viszont én meg azon, hogy megtenném ezt a bizonyos lépést, ha biztosan tudnám, hogy többet érez irántam, mint szimpla barátság. És én 1 emberről tudok még akit "cukizni" szokott, srácot nem akarok külső alapján értékelni, mert igazából nem is tudok annyira, de elvileg ő is az átlagnál jobban néz ki. De amugy olyan srácot aki egyáltalán nem jön be neki külsőre nem hallottam, még, hogy "cuki"-zta volna.
2015. szept. 9. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos vagy, meg mondom őszintén ilyen fiúval még nem találkoztam. Ha ez a lány azon az elven van, hogy a fiúnak kell lépnie, és ezt neked hangoztatja is, biztos lehetsz benne, hogy nem csak úgy mondja. Én is félénk vagyok nagyon, szóval tudom hogy amikor "nem vesz rólad tudomást" azt nem azért teszi, mert nem érdekled, hanem pontosan azért mert érdekled. Szerintem csak arra vár, hogy elhívd végre egy randira :) Sok szerencsét!
2015. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a segítséget :)
2015. szept. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!