Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mrs bloom kérdése:

Mit tegyek ha nem akarom megcsalni a barátom, de mást is szeretek? (Lehet egyszerre két fiút szeretni? )

Figyelt kérdés
Van barátom vele 3 hónapig jártam,de szakított velem és 2 hónapig külön voltunk.Most augusztusba megbeszéltük és adtam neki még egy esélyt.Szeretem meg jobb is a mostani kapcsolatunk,mint régen ,de van egy fiú akit még ő előtte szerettem és lassan fél éve haverok vagyunk meg kavartunk is,de most szeretem őt és ő is engem,de ott a barátom.Őt is szeretem,de nem szeretném megcsalni.Nem tudom mit tegyek..

2015. szept. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A megcsalás a legszemetebb dolog ezt semmiképp ne válaszd...
2015. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Dobd az elsőt és járj a másodikkal.

Ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

2015. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Szerintem egyiket se szereted igazán.
2015. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, akkor szakíts, de semmiképp ne csald meg!

Egyszer úgy is szakítani fogtok, hisz nem kell neked a jelenlegi barátod, akkor tedd meg normálisan!

2015. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem.Megcsalni semmi képen sem fogom.
2015. szept. 12. 23:11
 6/7 Sütikee03:') ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy a #2 mondja. Ha szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.
2016. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ahogy én érzem nem szereted egyikőjüket sem igazán.Igaza van a másodiknak. Üljetek le barátoddal és beszéljétek ezt meg. Nem lehetsz valakivel együtt miközben mással meg kavarsz. Mert ez már megcsalásnak számít.És szegény barátod helyébe képzeld magad. Mi lenne ha ő szeretne téged meg más valakit és mindkettőtökkel kavarna?...Beszéljétek ezt meg mert így nem lesz jó.
2019. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!