Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztofer oxi kérdése:

Hogyan mondjam el a kiszemelt lánynak hogy nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a szádba kell rágni?:D "Szia, nem tudom magamban tartani ezt, szóval rá is térek a lényegre nagyon tetszel nekem." De jóformán bármit mondhatsz, ami eszedbe jut, ha ott van a végére írt 3 szót.
2015. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem attól is függ, hogy most milyen kapcsolatban álltok. Mármint, hogy pl csak elmentek egymás mellett és köszöntök, vagy naponta bezséltek és testi kapcsolat is van köztetek, amit most úgy értek, hogy ölelés vagy csak hogy egymás kezéhez értek. Ha az első, akkor először inkább kezdj el beszélgetni vele, ha a második, akkor küljd jeleket felé. Fogd meg a kezét, és ha kettesben vagytok mondd el neki. De ne csak az orra alá dörgöld ennyivel, hogy tetszel... Ha normális a lány és te is tetszel neki akkor jól fog erre reagálni, de ha nem tetszel neki akkor lehet, hogy minden elrontassz azzal, hogy elmondtad neki. Egyébként, hány évesek vagytok?
2015. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 14 éves lány vagyok és nem tudom hogy van e facebbokotok de ha van és ha nem vagytok ismerősök akkor jelöld be és írj rá kérdez meg hogy miujsag van vele stb és jön a többi majd aminek jönnie kell.
2015. szept. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!