Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinky414 kérdése:

Létezik ilyen felfogás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a középiskolába, akit kiszemeltem. Aranyos, kedves jófej. Nagyon megtetszett. Ma beszélgettem több fiúval,többek között a barátjaival, és ő is csatlakozott, de sajnos mennem kellett.Láttam hogy jó csajnak tartanak. Amikor elmentem hallottam valamit hogy mondanak, aztán a fiúknál ez a kínos hangos nevetés tört ki(tudjátok amikor meglátnak egy jó csajt és azt vitatják meg hogy milyen jó nő). A lehet ebből valami? Úgy értem van olyan a fiúknál, hogy valakit csak jó csajnak tartanak, de nem tetszik nekik a lány? Mert tudtommal általában akinek nagy a szája, az csak mondja, de nem akar a lánytól semmit. Lehet nem túl egyértelmű, de nagyon nehéz ezt így elmagyarázni.

2015. szept. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés :'D 14/l
2015. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy valakit jó csajnak tartunk, de nem tetszik, ennyi erővel, a lányok fele tetszene.

Tudok konkrét példával szolgálni: általánosban volt egy osztálytársnőm, szőke, kék szemű, nagyon jó alakkal rendelkezik, gyönyörű kerek feneke van, formás nagy mellei(már ötödikben is méretesek voltak), végig ő volt az "osztály jócsaja"(most, hogy ezt így leírtam, eléggé felizgultam), egy szóval gyakorlatilag tökéletes , nem is volt buta, elég jó tanuló volt, csak a matek nem volt az erőssége, a lényeg, hogy úgy igazából sohasem tetszett, nem is tartottam annyira szépnek(vagyis az volt, de nekem nem kifejezetten tetszett), viszont volt egy lány, aki ötödik óta tetszett, az utólsó hónapokban erősen belészerettem, pedig ő nem volt olyan, mint a másik lány, szép volt, viszont a mellei nagyon kicsik voltak, nem is volt olyan formás feneke, bár vékony volt, viszont nagyon megfogott engem és ezért szerettem belé, bár a másik lánnyal több kéjes vágyam volt, annak ellenére, hogy biztosan nem éreztem/érzek iránta semmit.

Azóta mondjuk már második lányt sem szeretem, viszont egy másik nagyon megtetszett, aki nagyvonaakban hasonlít az előző kiszemeltemre.

2015. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányként sosem fogod megérteni mikor mondják a fiúk hogy #jócsaj. Viszont ha már mondják az azt jelenti hogy kívülről bejössz neki(k). Persze lehet olyan is hogy direkt a rondákra mondják irronikusan. De azt biztos vagyok benne hogy el tudod dönteni hogy te melyik lehetsz. Szép vagy sem. Lényeg hogy közeledj hozzá, persze azért nevedd át a szerepét, csak erezz ra hogy kellesz e neki.


#osztalytarssaltilos

17F

2015. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! :) Sajnos nemrég kiderült hogy félreértettem, és nem tetszem a kiszemeltemnek :( Pedig olyan más volt velem mint a többi lánnyal... És még most is az, úgyhogy már csak az időre bízok mindent.
2015. szept. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!