Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok, és ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok, és ő is. Érzékeny vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15/f vagyok a barátnőm is ennyi idős.Ez az első kapcsolatom,de szerintem ez örökké fog tartni:)Szerelmünk kölcsönös,2-3 hónapja vagyunk együtt,eddig minden nap beszéltünk legalább 3-5 órát.Szoktam neki bókolni,stb.Néha pár percet várok,hogy visszaírjon vagy valami.Én szoktam kérdezgetni tőle,stb,de ős is szokott.Szoktam érte aggódni,sokszor feleslegesen.Szerintetek túl érzékeny vagyok és túlaggódom ezeket a dolgokat?

2015. szept. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem . Szeretik a lányok ha törődnek velük .
2015. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted a lányoknak kell viszonozniuk ezt a törődést?
2015. szept. 12. 14:10
 3/4 anonim válasza:

Ilyen fiatalon és főleg első kapcsolatnál természetesen úgy érzed hogy örökké fog tartani. Valószínűleg egyikőtök sem elég érett egy teljes értékű fizikai/érzelmi kapcsolatra de ez így normális és ne is vedd sértésnek mert kell a tapasztalat és ha utólag visszanézel mondjuk 1év múlva akkor látni fogod hogy mennyire nem volt komoly kapcsolat mint amilyennek gondoltad aztán rá 1évre megintcsak jobban fogod ezt látni de ez így van rendjén.

Hogy a kérdésedre érdemben válaszoljak, valószínűleg nem vagy túlérzékeny csak szerelmes/úgyérzed szerelmes.

2015. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég komolya kapcsolat ez,a szülei ismernek engem és értelmes,aranyosnak tartanak engem,a barátnőmmel pedig sok a közös jövőbeli célok:)De Szerintem Te nem tudhatod,hogy mennyire komoly a kapcsolatunk:)
2015. szept. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!