Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit éreztek, amikor szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy voltatok-e már szerelmesek,és milyen volt?

2015. szept. 12. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem kaptam meg így kiöltem magamból hamar. Csak a viszonzott szerelem érdekel, de mostanába már valahogy senkinél nem érzek ilyet...
2015. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen. És általában a szerelemnél, szerelmet érzel. És ezt nem lehet leírni
2015. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Az érzéseinket nagyon nehéz leírni. Sőt, szinte lehetetlen. Ha eddig nem, akkor majd megtapasztalod és megtudod, hogy tényleg nem igazán lehet szavakkal elmondani.

(#1! Biztos, hogy nem ilyen súlyos és majd akad valaki, ahogy a kérdezőnek is)

2015. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Voltam már..tényleg leírhatatlan dolog..

Utólag belegondolva lehet nem is volt viszonzott, de ez már nem is érdekel, valószínűleg lesz majd más (vagy nem)..

2015. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem már van,nem tudom hogy viszonozza-e,de én nagyon szerelmes vagyok belé..

Életemben először érzek így,tényleg nem lehet leírni,de azért kíváncsi lettem volna:)

2015. szept. 12. 23:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan lányba lettem szerelmes, aki foglalt volt. Nagyon. Olyan volt, hogy hazamentem suli után otthon semmihez nem volt kedvem csak zenét hallgatni és rá gondolni. Hihetetlen rossz hogy nem lehet a tiéd. Az ember lementi a képét telóra, fél óránként megnézi, és legszívesebben sírna mikor ki kell kapcsolni. Másra sem tudtam gondolni. Nekem ilyen volt. Mérhetetlen vágy.

18/F

2015. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6-os: még mindig szereted a lányt? Ha nem sokáig tartott elfelejteni,vagy könnyen ment?
2015. szept. 15. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Még mindig nagyon szeretem de még mindig ugye barátja van. Nem tudom elfelejteni. :'(
2015. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6! Nálam ugyan ez a helyzet, csak még durvább, és bonyolultabb
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélsz róla? hátha segit nekem is. Mert ha az enyemnel is durvabb akk neked tenyleg durva lehet.
2015. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!