Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes volt belém vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes volt belém vagy legalább fontos voltam neki?

Figyelt kérdés

13 voltam mikor megismertem Ádámot(16). Facebookon kezdtünk el beszelgetni - random dolgok,semmi hátsószándék mivel a nevelőapám unokatestvére (nem vérbeli rokonom). 3 év (én16 ő 19) facebookos/skypos beszélgetés után tudtam minden apró dolgot róla ahogy ő is rólam. Olyanok voltunk mint a szerelmesek ,sunyiban áskypoltuk az éjszakákat, reggel telefonon ébresztettük fel egymást ,becenevet adtunk a másiknak ,felhívott éjjel 3kor csak hogy hallja a hangom ,féltett minden fiútól aki csak rámvetette a szemét és mikor találkoztunk akkor úgy nézett rám ahogy még soha senki. Teljes mértékben elérte hogy minden porcikájába belészeressek.

Egy hónappal ez előtt meg azt írta hogy már nemtud engem megérteni mert ő már rég átélte azt amibe én csak most kerülök bele (bulik, flörtölés,alkohol ,cigi) . Azt mondta hagyjuk egymást egy darabig es egy pár év múlva majd újra megtalálhatjuk egymást.

Csak most jöttem rá mennyire szeretem mikor már fogta magád és elment. Elengedett. És én ezt nem akartsm. Ő is szerelmes volt belém? Vissza fog jönni? ..nemértem:(



2015. szept. 12. 23:14
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos , hogy szerelmes volt beléd de lehet . Az biztos , hogy nagyon fontos voltál neki ha igy el tudott engedni , mert ezzel neked akart jót . Szerintem tudta , hogy ha lesz köztetek valami az biztos , hogy hosszú és mély lesz , ezért is mondta , hogy majd pár év múlva vissza jön . Nem akarta , hogy miatta ki maradj a tini bulikból , a minden hétvégén berúgok mert az a menő dologból , azt akarta, hogy élvezd ki a tinikor legszebb éveit . Ezáltal látszik, hogy fontos voltál neki és szeret . Szerintem biztos , hogy vissza fog jönni hozzád 😊
2015. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Már majdnem 3 éves a kérdés, de azért szeretném megekérdezni hogy történt-e valami? :D
2018. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!