Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok jó szerelmes animéket?

Mondanátok jó szerelmes animéket?

Figyelt kérdés

Szóval. Szerelmes anime érdekel ami nem perverz, (nincs ecchi a leirásában) és van benne egy kis harc is,de vér nincs. Lehetőleg barnahajú 12/17 éves LÁNYRÓL (kiem.) szóljon.

Ezeket a szerelmes animéket láttam:

Kilari (nem tetszett)


Fruits Basket(tetszett,csak kicsit lehetett volna komolyabb a csaj)


Kimi Ni Todoke (Tetszett, csak itt is túl félénk a lány, és még csak nem is barna hajú. :/ Még a részekben is voltak rossz részek mármint nem szomorú, hanem idegesitő és az ilyen animéket NEM szeretem. :/ )



Sukitte Ii Na Yo (Kicsit nyomulós volt, de ha nem lett volna az, ez lett volna életem legjobb animéje. :$ )



Chuunibyou (Annyira nem tetszett, mert kevés a szerelmes jelenet,és sok a fantasy)



Rosario To Vampire (NemNEMNEMNEM nem tetszett. Túl ecchi, ehhez hasonlót ne is ajánljatok D: )


Vampire Knight (Tetszett volna, ha nem 6 évesen nézem. Igy undoritónak találom, mert szörnyü volt.Vámpirosat ne ajánljatok légyszi.



Soul Eater(Egyszerüen: Túl sok harc, nope barnahajú csaj)


És lehetőleg ne kamisama hajimemashitat,nanat, lovelycomplexet mondjatok.


Ritka anime kell,és nem fontos, de lehet depis a csaj.


Sürgős!

A helyesirási hibákért elnézést, nincs hosszú i-m és hosszú ü-m



2015. júl. 19. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerelmes animét PONt nem tudok, de nagyon kíváncsi vagyok, mi a fenéért kell hogy barna hajú legyen...???
2015. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez magántéma, sajnálom. Nem baj ha nem tudsz, de megkérhetlek titeket, hogy csak akkor irjatok, ha tudtok valamit?:o


Csak mert már kezdtem örülni,hogy valaki tud. ._.


A helyesirási hibákért elnézést, nincs hosszú i-m és hosszú ü-m

2015. júl. 19. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hűű, sokat gondolkoztam a kérdéseden, és nem is találtam pont olyan animét, amilyet keresel. Miközben olvastam, rögtön a Kamisama Hajimemashita ugrott be, de ugye azt nem lehet...

Van egy 1 részes, úgymond movie anime, a címe Hotarubi no mori e. A lány barna hajú, a film szerelmes, de nincs benne harc, szóval ezért nem illik tökéletesen a leírásba. (De mivel a Sukitte Ii Na Yo-ban sem nagyon emlékszem, hogy lett volna harc, ezért mertem ide írni.) Ja és szomorkás, olyan keserédes a hangulata, ha nem szereted az ilyet, ne nézd meg.

A másik az Amnesia. Ebben van romantika, harc(féleség), de azt hiszem a lánynak nem barna a haja, hanem szőkésebb, az alja meg vörösesebb.

Remélem azért az egyikkel tudtam segíteni, sajnálom, ha bennem is csalódtál, hogy vártad, hogy mondd vki vmi jót, erre itt van az én válaszom.

2015. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ao Haru Ride - nincs benne harc, egyszerű kis romantikus történet, a főszereplő barna hajú

Shigatsu wa Kimi no Uso - itt sincs harc, zenés, van benne barna, rövid hajú lányszereplő, bár nem főszereplő

Chihayafuru - a lány inkább szőkésbarna hajú szerintem, éés itt sincs harc (nem nagyon tudok romantikus, harcolós animét, bocsi ><)

Most fut az Ore Monogatari!!, itt is inkább szőkésbarna a lány haja, nincs benne harc, nagyon aranyos, vicces, és ebben tényleg összejönnek:3

Accel World - ez már harcolósabb, a főhősnő fekete hajú, egyik kedvenc karakterem, de van benne egy barna hajú csaj is, aki eléggé irritáló, de amint kiderülnek a céljai (ami sajnos a végefelé történik meg), már nem lesz olyan antipatikus.

Akane-Iro ni Somaru Saka - ez ecchi, de nem a durvább fajtából, egyszer meg lehet nézni szerintem

Brothers Conflict - tipikus hárem, szerintem hihetetlenül unalmas volt, de a bishik miatt sokan szeretik, a főszereplő leánykánk barna hajú, de nagyon irritáló (bár még nincs olyan szinten, mint az Amnesiás csaj, na, annak tényleg kitekerném a nyakát^^).

Clannad - barna hajú lány, dráma, bár egy kicsit depisebb (főleg a Clannad After Story), aranyos, vannak benne vicces és szomorú részek is.

Ef - a Tale of Memories. - ez is egy kicsit depisebb, de van benne barna hajú lány, és gyönyörű a grafikája *.* bár néha untam. A második évad, az Ef - a Tale of Meloides nekem jobban tetszett.

Hal - na, itt elég depis a lány, ez egy mozifilm, a végén egy nagyobb csavarral.

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - itt is barna hajú a lány, de elég irritálóak a karakterek, vannak benne jó poénok, és úgy ennyi


Remélem, tudtam segíteni, és lesz, ami tetszeni fog^^

2015. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ookami Shoujo To Kuro
2015. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek jók, és nagyon köszönöm elnyerte a tetszésemet a legtöbb. Tudtok még ajánlani, akárhány részes CSAK szerelmes animét, mert már unom a harcokat xdd Ja és nem kell hogy barna hajú legyen a kiscsaj mostmár. :D
2015. aug. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!