Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a külföldi 'levelezőtársamba', mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már két hónapja skype-on beszélgetek egy holland fiúval (angolul) és úgy érzem, hogy beleszerettem, amit nem akarok mivel szerintem ő nem érez irántam többet barátságnál. Egyébként mostanság kezd ellaposodni a kapcsolatunk, folyton nekem kell ráírnom, hogy beszélgessünk. Előfordult már, hogy egy-kétszer álomba sírtam magam mikor el sem köszönt éjszaka..:D Bár ezt a hormonokra is foghatnám..

Én 17 vagyok ő 22.



2015. szept. 13. 07:19
 1/3 anonim válasza:
Csak hianyzik neked az hogy valakivel beszelgethess egy olyas valakivel aki elmondana neked hogy szeret teged xd tipikus fellangolas :)
2015. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek nem sok köze van a hormonokhoz..

Tök mindegy is lenne, hogy érez-e irántad valamit, mert jól tudhatod, hogy egy ilyen kapcsolatnak a világon semmi értelme nem lenne..

Szerintem szeretethiányod van és nem találsz rá élőben senkit, pedig ott kellene keresgélned.

Mit tegyél? Legjobb lesz, ha elfelejted. Hogy hogyan, azt rád bízom.

2015. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy itthoni levelezőtársat, akivel esély is van a rendszeres találkozásra.
2015. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!