Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy évem van, hogy megszerezze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évem van, hogy megszerezzem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos lány vagyok, az osztályból nagyon tetszik egy fiú. Nem ugyanabba a gimibe megyünk, szóval már csak egy évem van rá, hogy ,,megszerezzem". Segítsetek, mit csináljak? Amúgy mondhatni haverok vagyunk, csak valahogy érzékeltetni szeretném vele, hogy tetszik nekem, anélkül, hogy a szemébe mondanám... Előre is köszi a válaszokat!!!
2015. szept. 13. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Hat pedig a leg egyszerubb az lenne, ha elmondanad neki... Egyebkent beszelgess vele tobbet, probalj vlh utalgatni, bokolj neki stb. :) Sok sikert! :)
2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok akkor utána is találkozhattok. Nem?
2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%

Próbáld meg megszerezni! Bókokkal,viccelődéssel,beszélgetéssel,öleléssel

Ha még mindig szereted, de még nem jutottál el a csókig akkor talán lesztek olyan jó kapcsolatban, hogy hétvégente legyalogolsz hozzá vagy esetleg lebuszozol.

De, ha mindent jól csinálsz akkor megszerzed és 8. után is kapcsolatban lesztek

2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat! Erőt adtatok nekem! Remélem sikerülni fog! :-)
2015. szept. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!