Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jó ötlet elmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skinheadman171 kérdése:

Mennyire jó ötlet elmondani egy osztálytársadnak az érzéseidet?

Figyelt kérdés
Volt már happy a végkimenetele annak, hogy valaki az osztálytársával volt együtt?

2015. szept. 14. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában nem javaslott, mert ami eredetileg magánügy lenne, és csaka két személyre tartozna, az könnyen kitudódhat. Azon kívül ha szétmentek, és főleg akkor ha rossz viszonyban váltok el, akkor el kell viselnetek egymás arcát a tanév(ek) végéig.
2015. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
Az osztályomban egy pár volt, akik évekig együtt voltak (összejöttek elsőben és amíg a csaj odajárt, kb. harmadikig, addig együtt is voltak nagy harmóniában és szerelemben). De annak is vége lett. Szerintem nem jó ötlet elmondani. Vagy elmondhatod, de ne járjatok, abból csak baj lesz és fájdalom.
2015. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az osztálytársam több is tetszett régebbről de semmi gond nem volt belőle pedig jártunk is hidd el szerintem el lehet válni szépen is de lehet hogy nem de akkor az ilyet meg kell beszélni nem kell haragba leni a másikkal . És igen volt happy végkimenete. Menj oda hozzá és mond el neki :)
2015. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem sokkal romantikusabb a "házi nyúlra nem lövünk" hiedelemmel. Én elmondtam -azóta is együtt vagyunk.
2015. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!