Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jatszik vagy tenyleg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jatszik vagy tenyleg akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel beszelgetek , megtudta h bejon nekem, aztan kimagyaraztam h mar nem, lenyegtelen.:D

Egesz nap beszelunk ha fentvan, en keresem ot vagy o keres engem, reggelente ir h joreggelt, h aludtam,megkerdezi milyen napom volt, van h felhiv h nemtud fentlenni de a megbeszelt program jo neki, ha kintvagyunk tarsasaggal eleg sokat nez, viszont aztmondja h neki nem kell senki sem, ha felhivom telefonon hallani anhangjan h orul, meseltem egy masik lanyrol neki aki csak fellangolas volt, erre megkerdezte h o is az volt- e, s ha nem akkor mi?.. Adtam neki egy pulcsit mert fazott, azt elvitte magaval a koleszba..

Most hirtelen ennyit tudok irni, szerintetek bejovok neki, vagy csak jatszadozik velem?



#lány #csaj #szerelem #tetszik #jatszik essokmas
2015. szept. 15. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Miert nem irsz ekezetet annyira sietos a dolgod?

Szerintem simán nem tudja barátnak akar vagy kapcsolatot szeretne-e.

2015. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok :)
2015. szept. 15. 14:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Megyünk bulizni pár ismerősömmel és jön ő is, mondtam neki, jön egy lány is akivel régen dumáltam és még mindig tetszik és h megint elkezdtünk beszélgetni, utána meséltem neki a fellángolós sztorit, arra írta, hogy ráérek-e felhívni.. Felhívtam, hallottam a hangján, hogy sír(t), ez csak szerintem "véletlen"? :D Vagy csak hülyeségeket mesélek be magamnak?:)
2015. szept. 15. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki nagyon :) Lehet hogy többet is érez, ha jól ismer, lehet hogy belédszeretett :)
2015. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat az annyira aranyos. Nekem is ilyen fiu kene. Olyan aranyos tortenet tenyleg. Lehet akar o valamit csak maganak se meri bevallani. De en nagyon szurkolok.

(Bocsi az ekezetekert).

2015. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Némi szarkazmust vélek felfedezni kedves utolsó :D
2015. szept. 15. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha más csajokról mesélsz neki, meg kimagyarázod, hogy már nem jön be, akkor kisbarátom ne is lepődj meg, hogy titkolja, hogy tetszel neki, vagy szeret. Nem hiszem, hogy játszik, mivel semmi olyat nem tett, szerintem inkább Ő azt hiszi rólad, hogy Te nem akarsz tőle semmi többet. :)
2015. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszélni szeretnék vele erről, csak félek, hogy ezzel elrontanék mindent.
2015. szept. 15. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad lehet, erre nem gondoltam :)
2015. szept. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!